• Informacje na temat:

  piosenkarz uwielbia

Artykuły na temat: piosenkarz uwielbia
 • Michał Piróg potwierdził swój związek z piosenkarzem!?

  ...wampirem energetycznym, który uwielbiał czerpać energię z naszego związku. Najszczęśliwszy był wtedy, kiedy między nami działo się coś niedobrego. Momentami miałem wrażenie, że gdyby tylko...

 • Meryl Streep odznaczona Medalem Wolności

  Barack Obama uhonorował w poniedziałek, 24 listopada, 18 osób Prezydenckim Medalem Wolności. Szef państwa najwyższe cywilne odznaczenie w Stanach Zjednoczonych wręczył m.in. aktorce Meryl Streep i wyznał jej, że ją uwielbia.

 • Uwielbia plotki

  ...znanych osób, postaci z show-biznesu: piosenkarze, dziennikarze. Nie było w Polsce jeszcze takiego wydarzenia. Na koniec chciałam zapytać o serial "Lokatorzy", który powtarza telewizyjna Dwójka. Jak...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Co takiego? "Sławek Uniatowski ma dwóch synów. Z ich matkami mu nie wyszło"

  Tygodnik "Twoje Imperium" ujawnia dość zaskakujące tajemnice z życia piosenkarza...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży "podjęli decyzję o powiększeniu rodziny"

  Grzegorz Hyży (29 l.) i 31-letnia Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz) są ze sobą szczęśliwi. W życiu prywatnym i zawodowym pary wszystko układa się jak w bajce. Nic dziwnego, że prezenterka i piosenkarz pragną, by na świat przyszła ich latorośl.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Krzysztof Cugowski zabiera żonę za granicę! Za pieniądze ze skromnej emerytury?!

  Choć Krzysztof Cugowski (67 l.) już nie występuje z kultową Budką Suflera, gdzie był wokalistą, wciąż jest uwielbiany przez fanów. Po 40 latach pracy artystycznej nie przeszedł na emeryturę - jest ona zbyt niska dla piosenkarza. Dlatego dalej występuje wraz z synami.

 • Manson uwielbia Jacksona

  Ubiegłego roku Michael Jackson nie może zaliczyć do udanych. Obecny także nie zaczął się dla słynnego amerykańskiego wokalisty najlepiej. W mediach raz za razem pojawiają się głosy krytyki w związku z kontrowersyjnym zachowaniem piosenkarza. Marilyn Manson jest natomiast zachwycony takim obrotem sprawy.

Wideo na temat: piosenkarz uwielbia
 • Patricia Kazadi jest fanką opalania!

  często o tym zapomina. Prezenterka uwielbia się opalać i jeżeli nie może wyjechać do ciepłych krajów, korzysta z solarium. Nie przepada za swoją jasną karnacją, więc stosuje o ton ciemniejszy makijaż. Kocha za to eksperymentować z kolorami na paznokciach. Z tego powodu stworzyła nawet własną linię lakierów. Za swoją konkurencję uważa Michała Szpaka, ponieważ piosenkarz też działa w tej branży

 • "Oh Sookie"

  Piosenka Snoop Dogga na cześć Sookie Stuckouse, postać z serialu, którą piosenkarz uwielbia.