• Informacje na temat:

  piosenki burnin

Artykuły na temat: piosenki burnin
 • Calvin Harris: "Motion" z plejadą gwiazd

  4 listopada ukaże się nowa płyta szkockiego producenta Calvina Harrisa.

 • Recenzja Jessie J "Sweet Talker": Słodkie nic

  "Sweet Talker" to na swój sposób wyczyn. Dawno nikt tak zdolny nie wypadł równie nijako, gdy w tle działo się tak dużo.

 • Sean Paul we wrześniu

  Nowy album Seana Paula, gwiazdy muzyki dance hall, ukaże się pod koniec września. Płyta nosi tytuł "The Trinity", a promuje ją singel "We Be Burnin'".

 • Kociaki wciąż najlepsze

  Piosenka "Don't Cha" amerykańskiego girlsbandu The Pussycat Dolls drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie brytyjskiej listy najpopularniejszych singli. Przebój, w którym gościnnie wziął udział raper Busta Rhymes, okazał się lepszy między innymi od nowego singla Seana Paula "We Be Burnin".

 • "Nadal jesteśmy freestylerami"

  Latem 2000 roku w Europie nie było chyba klubu i komercyjnej stacji radio wej, która nie prezentowałaby utworu "Freestyler" fińskiej grupy Bomfunk MC's. Nagranie podbiło wiele list przebojów, a debiutancki album grupy - "In Stereo", cieszył się sporą popularnością. Prawie dwa lata po jego wydaniu muzycy powrócili ze swoim kolejnym dziełem "Burnin' Sneakers" i ponownie odwiedzili nasz kraj

 • Robbie Williams tylko drugi

  Nowemu przebojowi Robbiego Williamsa "Trippin''" nie udało się zrzucić ze szczytu brytyjskiej listy bestsellerów singlowych piosenki "Push The Button" tria Sugababes. W pierwszej dwudziestce zestawienia pojawiły się interesujące nowości, między innymi premierowe utwory Depeche Mode, Bloc Party, Mariah Carey i Ricky'ego Martina.

 • Niezwyciężone kociaki

  Pomimo poważnej konkurencji w postaci nowych singli Kanye Westa, grupy Franz Ferdinand czy Kelly Clarkson, w najnowszym notowaniu brytyjskiej listy przebojów trzeci tydzień z rzędu pierwsze miejsce należy do piosenki "Don't Cha" zespołu The Pussycat Dolls.

 • Idole nastolatek dorośli?

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć najnowszy klip zespołu Jonas Brothers do piosenki "Paranoid" .

 • Sugababes: Dwa razy jeden

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy przebojów znajduje się piosenka "Push The Button" tria Sugababes. A w notowaniu bestsellerów płytowych na Wyspach Brytyjskich na pozycji pierwszej zadebiutował nowy album wokalistek "Taller In More Ways".

 • Nowy album Bomfunk MC's

  Wielbiciele formacji Bomfunk MC's długo musieli czekać na jej nowy album. Po wielu miesiącach prac wreszcie wiadomo, iż płyta będzie nosić tytuł "Burnin' Sneakers", a w sklepach muzycznych możemy spodziewać się jej 25 lutego.

Wideo na temat: piosenki burnin
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...