• Informacje na temat:

  piosenki carrie

Artykuły na temat: piosenki carrie
 • Smutne wyznanie Carrie Underwood. Przeszła piekło!

  Carrie Underwood (35 l.) zasłynęła dzięki czwartej edycji amerykańskiego „Idola”. Mogłoby się wydawać, że wokalistce niczego do szczęścia nie brakuje. Prawda jest jednak zupełnie inna.

 • "We Are The Champions" na nowo: Jimmy Falon zaprasza gwiazdy muzyki

  W związku z Super Bowl słynny komik Jimmy Fallon postanowił nagrać nową wersję przeboju "We Are The Champions" grupy Queen.

 • "Królowe krzyku": Córka Carrie Fisher znalazła pocieszenie

  Lourd straciła w tym tygodniu dwie najbliższe osoby. Carrie Fisher, znana wszystkim fanom "Gwiezdnych wojen" z roli księżniczki Lei oraz Debbie Reynolds, kultowa aktorka, która zasłynęła m.in. dzięki "deszczowej piosence", odeszły kolejno 27 i 28 grudnia. Nic więc dziwnego, że Bille potrzebowała wypłakać się na czyimś ramieniu. Swoją pomoc w ciężkich chwilach zaoferował jej kolega z serialu...

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • Debbie Reynolds nie żyje. Zmarła zaledwie dzień po śmierci córki Carrie Fisher

  Nie żyje Debbie Reynolds! Amerykańska aktorka zmarła zaledwie dzień po śmierci swojej córki Carrie Fisher. Miała 84 lata.

 • Carrie Underwood prosto na szczyt, Norah Jones druga

  Pierwszą trójkę najpopularniejszych płyt na świecie ponownie stanowią wydawnictwa wokalistek. Na 1. miejscu zadebiutowała śpiewająca country Carrie Underwood.

 • Weekend w serialach

  ...jest obrażony - nie może zrozumieć, dlaczego tekst piosenki, który napisał, nie został w pełni doceniony. Anna namawia go na wyjazd do Zakąsek na próbę zespołu. "Singielka" ODC.5 W redakcji panuje(...) w sortowni skarb. Próbuje wyciągnąć od Kaszuby informacje na temat znaleźnego. "Homeland" ODC.6 Carrie bada okoliczności samobójstwa Afsala Hamida. Proponuje, by wszystkie osoby z CIA, które miały...

 • Jackson lepszy od pięknej Carrie

  Drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającym się albumem świata jest ścieżka dźwiękowa do filmu "This Is It", zawierająca przeboje Michaela Jacksona.

 • "Bone House": Nowe dzieło Jerry’ego Bruckheimera

  ...tygodni temu ABC zakupiła dramat "Couch Detective" autorstwa Lauren Iungerich ("Inna"), z kolei kanał FOX nabył serial oparty na piosence Carrie Underwood "Two Black Cadillacs". Bruckheimer pracuje...

 • Popłakała się na scenie

  Amerykańska wokalistka Carrie Underwood zalała się łzami na wspomnienie o tragedii, w wyniku której zginął kierowca z jej koncertowej ekipy.

Wideo na temat: piosenki carrie
 • Carrie

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore oraz Chloë Grace Moretz w ekranizacji bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Głęboko wierząca i konserwatywna Margaret White (Moore) wraz z córką Carrie (Moretz) mieszka na cichym przedmieściu małego miasteczka w stanie Maine. Carrie jest miłą dziewczyną, którą nadopiekuńcza matka izoluje od świata. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.