• Informacje na temat:

  piosenki dire straits

Artykuły na temat: piosenki dire straits
 • Siatkarska lista przebojów. Piosenki z meczów siatkówki

  Te piosenki już na zawsze będą kojarzyć się z triumfem naszych siatkarzy na Mistrzostwach Świata.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Mark Knopfler wystąpi w Krakowie!

  13 lipca 2015 roku słynny brytyjski gitarzysta i wokalista Mark Knopfler zagra w Kraków Arenie.

 • Mick Jagger: 30 lat "She's the Boss". I kto tu rządzi?

  30 lat temu, 19 lutego 1985 roku do sprzedaży trafiła płyta "She's the Boss", solowy debiut Micka Jaggera. Okazało się, że wokalista The Rolling Stones zaprosił fanów (a głównie fanki) na taneczny parkiet.

 • Dire Straits i Knopfler na DVD

  Fani Marka Knopflera i grupy Dire Straits powinni odłożyć trochę pieniędzy na 25 marca. Tego dnia ukażą się bowiem płyty DVD muzyka i nieistniejącej już brytyjskiej grupy Dire Straits, której był liderem. Obydwa wydawnictwa ukażą się nakładem firmy Universal Pictures.

 • Ocenzurowali wielki przebój. Dlaczego?

  Słynny utwór "Money For Nothing" z repertuaru brytyjskiej formacji Dire Straits został ocenzurowany w Kanadzie. Co zaskakujące, stało się to 25 lat po premierze piosenki.

 • "W nicnierobieniu jestem dobry"

  Mark Knopfler, 51-letni muzyk i wokalista angielski, przez wiele lat był liderem i głównym kompozytorem słynnego zespołu Dire Straits. W 2000 roku, po czteroipółletniej przerwie, powrócił ze swym kolejnym solowym albumem „Sailing To Philadelphia”. W nagraniu płyty towarzyszyło kilku znakomitych gości, m.in. Van Morrison i James Taylor. W grudniu Knopfler przyjechał z krótką wizytą promocyjną do

 • Mark Knopfler wystąpi w Łodzi

  8 maja 2013 roku w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi Mark Knopfler. Wokalista i gitarzysta znany z Dire Straits przyjedzie promować swój podwójny album "Privateering", który na początku września trafił do sprzedaży.

 • Band Aid: 20 lat później

  Śmietanka najpopularniejszych brytyjskich artystów spotkała się w połowie listopada w londyńskim studiu Air i nagrała nową wersję pamiętnej piosenki "Do They Know It's Christmas?". Zespół gwiazd przyjął nazwę Band Aid 20, a singel, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz potrzebujących w Sudanie, ukaże się już w poniedziałek, 29 listopada, także w naszym kraju.

 • "Tyłek mam ładniejszy niż twarz"

  Enrique Iglesias, seksowny latynoski gwiazdor muzyki pop i syn słynnego piosenkarza Julio Iglesiasa, przebił dokonania ojca i został najlepiej sprzedającym się hiszpańskojęzycznym artystą ostatnich lat. Jego poprzednia angielskojęzyczna płyta "Enrique" z 1999 roku, sprzedała się w nakładzie ponad 6 milionów egzemplarzy na całym świecie (z czego 300 tysięcy w Polsce), a pochodzące z niego utwory "Bailamos", "Be With You", "Rhythm Divine", oraz "Could I Have This Kiss Forever", wykonany w...

Wideo na temat: piosenki dire straits
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...