• Informacje na temat:

  piosenki irena

Artykuły na temat: piosenki irena
 • Irena Santor: Życie po wielkiej stracie!

  Irena Santor (83 l.) po odejściu ukochanego musi poukładać swój świat na nowo... Nie jest łatwo...

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • Irena Santor: Zrobiłam raban na szpitalnym korytarzu

  Byłam lojalna, jak mówili mi, że mam robić każdego roku mammografię, to ja ją robiłam. Każdego roku - mówi "Rewii" Irena Santor (84 l.), wspominając wydarzenia sprzed 19 lat, gdy mammografia uratowała jej życie.

 • L.U.C. ("REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie"): Nowy album 10 listopada

  L.U.C powraca autorskim i bardzo osobistym albumem "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", który ukaże się 10 listopada.

 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  Sprawa wyglądała groźnie, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy Irena Santor (83 l.) nagle zaczęła odwoływać koncerty. Przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała z występu w Siedlcach, w lutym i marcu odwołała kolejne, m.in. w warszawskim Teatrze 6. piętro. Wśród wielbicieli jej talentu zawrzało.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Irena Santor walczy z chorobą! Odwołuje koncerty!

  Irena Santor (83 l.) ma poważne problemy ze zdrowiem. W wyniku infekcji straciła głos i teraz jest zmuszona odwołać wszystkie najbliższe koncerty.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marcin Przybylski przed finałem

  Ostatni odcinek rywalizacji między gwiazdami w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy już w najbliższą sobotę, 22 listopada, w Polsacie. Marcin Przybylski swoimi kreacjami zdobył serca telewidzów, czy również jurorzy będą mu przychylni?

 • Irena Karel: Śmierć męża złamała jej serce

  Irena Karel (74 l.) długo szukała miłości swojego życia. Jej serce skradł w końcu operator Zygmunt Samosiuk. Niestety, ich wspólne życie nie było usłane różami. Gdy mężczyzna zmarł z powodu choroby alkoholowej, długo nie mogła sobie wybaczyć, że nie było jej przy nim, gdy odchodził. To właśnie wtedy wycofała się z życia publicznego...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

Zdjęcia na temat: piosenki irena
Wideo na temat: piosenki irena
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: piosenki irena
 • Re: "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Irena Santor tez, dzieki Bogu, nie pisala muzyki i nie pisala tekstwow - spiewala piosenki

 • Re: 50-lecie serialu "Wojna domowa"

  fajne były piosenki "Tak mi źle", czy "Szybki Bil" - młodzież je uwielbiała. Nie bądź taki szybki Bil śpiewała Katarzyna Sobczyk, a na ekranie piosenkarkę grała wiotka i bardzo ładna blondynka Magda Zawadzka. W sumie zmarli: Irena Kwatkowska, Szczepkowski, Rudzki, Elzbieta Góralczyk..szkoda, a Janowska nie rozpoznaje już nikogo. Żyje tylko Krzysztof Musiał (z głównych aktorów). Pozdrawiam pana

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Jestem starszą panią. Nuciłam Jej piosenki w młodości, ale nie byłam wówczas mocno związana z tego typu muzyką. Potrzebowałam mocniejszych przeżyć. Dziś, może z powodu starzenia się, bardzo mocno przeżywam jej sposób interpretacji, cudny, spokojny głos. Chciałabym, aby zmontowano jeden film z odcinków. Chętnie, jeszcze raz przeżyję Jej losy i posłucham głosu.