• Informacje na temat:

  piosenki kaja paschalska

Artykuły na temat: piosenki kaja paschalska
 • "Klan": Kaja Paschalska wraca na estradę z zupełnie nowymi piosenkami!

  W piątek 12 maja minie 14 lat od premiery ostatniej płyty Kai Paschalskiej, czyli Oli Lubicz z "Klanu", a 1 czerwca - 15 lat od dnia, kiedy Kaja - jako szesnastoletnia wówczas dziewczyna - odebrała na festiwalu w Opolu Superjedynkę za najlepszy debiut roku. Po długiej przerwie gwiazda "Klanu" wraca właśnie na estradę z zupełnie nowymi piosenkami...

 • Kaja Paschalska wraca do gry

  Popularność dał jej serial "Klan".

 • "Klan": Kaja Paschalska kończy 30 lat

  Kaja Paschalska, wokalistka i aktorka znana z serialu "Klan" - w którym od 1997 roku wciela się w postać Oli Lubicz - a także charakterystycznej burzy rudych, kręconych włosów, w czwartek skończy 30 lat.

 • Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", zapowiada swój come back na estradę! Od chwili, kiedy ukazała się jej ostatnia płyta, mija właśnie 12 lat! - Zrobiłam sobie przerwę, żeby złapać trochę dystansu do siebie, potrzebowałam czasu, żeby wydorośleć... - mówi. Teraz możemy ją oglądać w programie Polsatu "Twoja twarz Brzmi Znajomo".

 • "Klan": Kaja Paschalska wkrótce wydaje nową płytę

  Kaja Paschalska zdobyła popularność jako Ola Lubicz z serialu "Klan" - w postać tę wciela się od 1997 roku. Gościnnie zagrała też w kilku innych produkcjach telewizyjnych m.in. w "Świecie według(...) casting - mówi Kaja Paschalska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jej debiutancka płyta ukazała się w 2001 roku. Dwa lata później gwiazda zaprezentowała swój drugi krążek zatytułowany "Kaja...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Kaja Paschalska: Poczułam się zaszczuta!

  Kaja Paschalska (29 l.) wyjaśnia, dlaczego na tak długo zniknęła z show-biznesu!

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Kaja Paschalska załamie się?! Grad krytyki po jej występie!

  Kaja Paschalska (31 l.) chyba nie ma już szans na powrót na muzyczną scenę. Po jej ostatnim występie w telewizji śniadaniowej posypał się na nią grad krytyki!

 • "TTBZ": Kaja Paschalska jako Lana Del Rey

  Kreacją Beyonce w przeboju "Single Ladies" podbiła serca nie tylko Polaków, ale i Brytyjczyków! O jej energetycznym wcieleniu napisał nawet brytyjski "The Mirror". Dziennikarze docenili talent, doskonałą figurę i niebanalną urodę wokalistki.

Wideo na temat: piosenki kaja paschalska
 • Kaja Paschalska śpiewa o "Małej Chince"!

  Z tej piosenki Paschalskiej śmiała się cała Polska!

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: piosenki kaja paschalska
 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  Z całym szacunkiem dla Pana Sztura gość wie, że to nie jego droga kariery lecz Pani Paschalska powinna przeanalizować ten tekst: Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, ooo Lubię piosenki, różne inne dźwięki szczególnie jak mnie co wzruszy rzuca mnie się na uszy. Teraz będę już szczery

 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  a mnie się podoba jej głos , "przyjaciel potrzebny od zaraz " jest super. Szkoda , ze nie śpiewała potem , tylko słuchała durnych komentarzy. Pytanie tylko jakie będą te nowe piosenki? Mam nadzieje , że nie w stylu Kukulskiej. A tak wogóle to jest bardzo ładna i kręcone włosy tez są ładne , nie trzeba ich prostować.

 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  wyglądało. Puszczali do zrzygania "jej" piosenki w rozgłośniach wmawiając, że to hity - na zasadzie, że w końcu ludziom się osłucha. Tak było z piosenką "Przyjaciel Od Zaraz". Totalny gniot, w którym