• Informacje na temat:

  piosenki kotek

Artykuły na temat: piosenki kotek
 • Laura Breszka i Mateusz Król: Ona w tym związku naprawia samochód, on gra na gitarze

  .... To nie jest dla mnie uciążliwe, to jest wielka przyjemność. Natomiast przy "Królach" jest tyle pracy, że nagrywanie płyty na pewno nie skończy się szybko. LB: To naprawdę dobre piosenki, a ja(...): Nie wszystkie moje piosenki są o Laurze... LB: Ale sporo (śmiech). Kiedy zobaczyliście się po raz pierwszy? Na razie są dwie wersje: na studiach w łódzkiej Filmówce oraz po sesji nagrań...

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • Zakład o kontrakt

  ...scenę i zaśpiewa bez fałszowania, Zajdel podpisze kontrakt z Gabro. - Te piosenki są nie do zniesienia, nie uważacie? - stwierdzi developer w czasie kolacji zakrapianej czerwonym winem. - Ani tekstu(...)? - zapyta Zajdel. - Pan Bóg dał mi wiele talentów, ale tego akurat poskąpił - odpowie szczerze Kwiatkowska. - Dla mnie nawet "Wlazł kotek na płotek" jest zbyt karkołomnym zadaniem. Za to Irek zgłosi się na...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  Jakie seriale fabularne trafią na platformę Netflix w 2019 roku?

 • Górniak: To nie tak, kotku

  Nowa piosenka Edyty Górniak nosi tytuł "To nie tak, kotku". Będzie ona promować film Sławomira Kryńskiego pod tym samym tytułem.

 • Edyta Górniak: Oj, kotku

  Utwór "Oj, kotku" Edyty Górniak to muzyczna zapowiedź komedii Sławomira Kryńskiego "Pokaż kotku, co masz w środku", która zagości w naszych kinach 25 grudnia.

 • Edyta Górniak przyspiesza

  Do sieci nielegalnie dostał się najnowszy singel Edyty Górniak "Oj, kotku". W związku z tym wokalistka postanowiła przyspieszyć oficjalną premierę piosenki.

 • Piosenki do biegania

  Bieganie z białymi słuchawkami w uszach nie tylko jest modne i przyjemne, ale także podnosi efektywność treningów. Muzyka mobilizuje nas do większego wysiłku, niektóre piosenki wręcz zmuszają ledwo dyszący organizm do podkręcenia tempa. Czego zatem słuchać w trakcie joggingu?

 • Sprawdzona obsada zapewni sukces?

  Reżyserskie tuzy Hollywood - Woody Allen, Tim Burton i Martin Scorsese, dobrze wiedzą, że sukces filmu to w dużej mierze zasługa sprawdzonej obsady. Podobnego zdania jest Sławomir Kryński, który do współpracy przy komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" zaprosił gwiazdy swojego wcześniejszego przeboju "To nie tak jak myślisz, kotku".

Wideo na temat: piosenki kotek
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: piosenki kotek
 • Re: Zżarła ją trema!

  Marzeniem każdego piosenkarza jest przebój. Bez przeboju jest efemerydą, anonimowym wykonawcą. Piosenkarz jest automatycznie kojarzony z przebojem. Wystarczy wymienić tytuł piosenki (szlagieru(...) czas, porę i inne czynności. Przebój nie musi mieć żadnej wartości artystycznej w rozumieniu i uznaniu największych profesjonalistów. Wystarczy wymienić piosenkę dla dzieci "Wlazł kotek" lub pijacką