• Informacje na temat:

  piosenki lecą

Artykuły na temat: piosenki lecą
 • Stremowane "Jak ONI śpiewają 4"

  Piosenką "Lato", żegnając wakacje, powitali nas uczestnicy premierowego odcinka czwartej edycji "Jak oni śpiewają". Same serial owe gwiazdy. Czy jest wśród nich nowy wokalny talent?

 • Anna Romantowska w serialu "Statyści"

  Rola prowincjonalnej księgowej, która zatrudnia się jako statystka w chińskim melodramacie, przyniosła Annie Romantowskiej nagrodę na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Teraz mamy szansę przypomnieć sobię tę opowieść w serialowej wersji.

 • Beata Kozidrak nie traci nadziei! Wszystko w rękach byłego męża!

  ...gdy z głośników lecą szlagiery Bajmu, a przed oczami połyskują złote kurtyny, nie sposób nie przyklasnąć, nie zanucić, nie uśmiechnąć się i w końcu nie wstać do braw" – pisano o sztuce na jednym...

 • Recenzja Cheryl Cole "Only Human": Pop z taśmy produkcyjnej

  Już nie Cole, ale Cheryl Fernandez-Versini. Czwarty album właśnie trafia do sklepów. I jest równie nikomu niepotrzebny, jak trzy poprzednie.

 • Alicja Majewska nie może pogodzić się ze śmiercią Zbigniewa Wodeckiego. "Za ciężko mi mówić o tym"

  Odejście Zbigniewa Wodeckiego (†67) było ogromnym ciosem i szokiem dla jego fanów, a przede wszystkim dla bliskich i przyjaciół. Alicja Majewska (69 l.), która bardzo lubiła się z artystą i często z nim występowała, do tej pory nie może się pozbierać.

 • Leć na Lily Allen z INTERIA.PL!

  Lubisz Lily Allen i masz wolne 30 listopada? Weź udział w konkursie portalu INTERIA.PL i leć do Hamburga na jej koncert. Nie musisz martwić się o nic - zgarniasz cały pakiet: przelot, zakwaterowanie i bilet na koncert! Szczegóły konkursu znajdziesz na naszych stronach!

 • ...nie wiadomo. Ze swoją znaną mamą łączy go szczególna więź, czego dał wyraz, tatuując sobie na plecach słowa: "Żyj jak nie żył nikt". Jest to fragment piosenki "Lilia, kula i cyrkiel", którą Kasia(...) piosenki swojej mamy. "Dziękuję mamo za te słowa: 'Żyj jak nie żył nikt'. Dziękuję za moje życie, za wszystko, co mam. Te słowa, które napisałaś dla mnie w swojej piosence, będą zawsze przy mnie...

 • W kulki sobie lecą

  Cool Kids of Death "Plan ewakuacji", Sony

 • "M jak miłość": Wesele w Grabinie

  Miłośnicy sagi rodu Mostowiaków długo na ten moment czekali. Tak samo jak Ewa... Żona Marka marzyła przecież o weselu! Nie spodziewała się jednak, że będzie tak wspaniałe!

 • Ich Troje z nową wokalistką

  W pięknym kościele w Tumie, koło Łęczycy (województwo łódzkie), zespół Ich Troje kręcił teledysk do piosenki "Bez granic", którą zaśpiewa w polskich eliminacjach do festiwalu Eurowizji. W 800-letniej tumskiej kolegiacie, pojawiła się również nowa wokalistka zespołu, Niemka Elli Mücke.

Dyskusje na temat: piosenki lecą