• Informacje na temat:

  piosenki na ero 2012

Artykuły na temat: piosenki na ero 2012
 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

 • Open'er 2012: Nie tylko muzyka

  Najważniejszy - bo najbardziej znaczący w Europie - z polskich festiwali muzycznych startuje z 11. edycją. W środę (4 lipca) rozpoczyna się w Gdyni czterodniowe święto nie tylko muzyki. Open'er 2012 czas zacząć!

 • Open'er 2012, czyli pogodo, pozwól żyć

  Dobiegła końca jedna z najciekawszych spośród wszystkich 11 edycji gdyńskiego Open'er Festival. Jak będziemy ją wspominać?

 • Wróżono mu karierę na miarę Boba Dylana

  "Nie szukajcie niczego o Rodriguezie w internecie, zanim nie obejrzycie tego filmu. Dajcie się najpierw porwać tej historii, posłuchajcie jego piosenek i poznajcie jego samego, a po seansie będziecie jego fanami, nawet jeśli nigdy wcześniej o nim nie słyszeliście" - napisał dziennikarz magazynu "Rolling Stone". Film "Sugar Man" to tegoroczny laureat Oscara w kategorii "najlepszy dokument długometrażowy".

 • Nie bądź Moopetem. Zmuppeciej.

  "Muppety" ("The Muppets"), reż. James Bobin, USA 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 20 stycznia 2012 roku.

 • "Artysta": Niema magia

  "Artysta" ("The Artist"), reż. Michel Hazanavicius, Francja 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Muniek Staszczyk i zespół Shamboo łamią przesądy (nowa płyta)

  Muniek Staszczyk wraz z zespołem Shamboo zapraszają fanów rocka, którym niestraszne przesądy na spędzenie "piątku trzynastego" na koncercie. Muzycy zaprezentują materiał z nadchodzącej płyty "TATA" w warszawskim klubie Sen Pszczoły w przyszły piątek 13 września.

 • Szkoła rocka

  Kim Nowak "Wilk", Universal Music Polska

 • Mroczne opowieści Stevena Wilsona

  Na naszych stronach możecie zobaczyć intrygujący animowany teledysk "The Raven That Refused To Sing" zapowiadający trzeci solowy album Stevena Wilsona (Porcupine Tree, Blackfield).

 • Całuśna Kylie Minogue (nowa płyta "Kiss Me Once")

  Gwiazda pop Kylie Minogue chce przykuwać uwagę... ustami. Muśnięte krwistoczerwoną szminką widnieją na okładce jej najnowszego albumu "Kiss Me Once".

Wideo na temat: piosenki na ero 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.