• Informacje na temat:

  piosenki na eurowizję

Artykuły na temat: piosenki na eurowizję
 • Gosia Andrzejewicz chce na Eurowizję!

  Newseria Lifestyle. Wokalistka kilkakrotnie już próbowała swoich sił w konkursie piosenki Eurowizji. Po raz pierwszy w 2006 roku z utworem "Niebezpieczna gra", nie przeszła jednak wówczas polskich preselekcji. Z anglojęzyczną wersją piosenki wokalistka wystartowała w preselekcjach na Białorusi, gdzie zajęła przedostatnie miejsce w finale. W 2010 i 2013 roku startowała w preselekcjach...

 • Eurowizja 2015: 9 marca poznamy polskiego reprezentanta

  TVP wybrała już polskiego reprezentanta na 60. Konkurs Piosenki Eurowizji. Nazwisko poznamy dopiero 9 marca na specjalnej konferencji prasowej.

 • Uczestnicy konkursu Eurowizji krytykują Salvadora Sobrala! "Ma problemy z głową"

  ...27-letni Salvador Sobral wygrał 62. Konkurs Piosenki Eurowizji, prezentując skomponowany przez siostrę kameralny utwór "Amar Pelos Dois", odbiegający od typowych eurowizyjnych hitów. Zdaniem rywali zgarnął nagrodę nie dzięki piosence, a "taniemu teatrzykowi", który zaprezentował.

 • Eurowizja 2015: Australia wybrała reprezentanta!

  Nie Sia i nie Iggy Azalea czy Kylie Minogue, a Guy Sebastian będzie reprezentował Australię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • ...jedynemu w historii konkursu udało się dwukrotnie wygrać Eurowizję. Tymczasem obie faworytki i całą resztę niespodziewanie prześcignął... Michał Szpak, którego piosenka "Colour of your life" zyskała(...) wygraną, wkrótce poszybował na wysoką piątą pozycję. A podczas zagranicznych koncertów, na których wykonawcy promują swoje eurowizyjne piosenki, nasz wokalista budzi entuzjazm. "Najlepszy występ, kropka...

 • Eurowizja 2015: Sensacja w niemieckich preselekcjach!

  Andreas Kümmert, laureat niemieckich preselekcji do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, zrzekł się zwycięstwa na rzecz Ann Sophie, zdobywczyni 2. miejsca! To wydarzenie bez precedensu.

 • EUROWIZJA 2016: Piosenka Michała Szpaka to plagiat? Sensacyjne doniesienia tabloidu!

  Putina grająca głównie patriotyczno-militarystyczne piosenki wykorzystywane jako narzędzie wojennej propagandy przy okazji Ukrainy i Syrii" – zdradza w rozmowie z Fakt24.pl Michał Broniatowski, redaktor...

 • Ania Wyszkoni na Eurowizję 2015?

  "Fakt" twierdzi, że polską reprezentantką na Eurowizję 2015 została Ania Wyszkoni.

 • Eurowizja 2019: Ania Wyszkoni zasiądzie w jury

  ...umiejętności wykonawców, występ sceniczny, jakość kompozycji i oryginalność piosenki, a także ogólne wrażenie po obejrzeniu występu".

 • Eurowizja 2015: Australia przyśle światową gwiazdę?

  Australia nie zamierza być tylko ciekawostką na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Spekuluje się, że reprezentować ten kraj mogą takie gwiazdy jak Sia czy Iggy Azalea!

Zdjęcia na temat: piosenki na eurowizję
Wideo na temat: piosenki na eurowizję
 • Ekskluzywny Menel też nagrał piosenkę! Zgłosi ją na Eurowizję jak Maga?

  Kamil Pawelski, czyli szafiarz Ekskluzywny Menel uznał najwyraźniej, że regularne przycinanie brody oraz pozowanie do zdjęć w nowych "outfitach" to za mało i postanowił uraczyć nas swoimi wokalnymi popisami. W sieci pojawił się właśnie robiący niezłe wrażenie teledysk do jego pierwszej piosenki (zdjęcia kręcono na Islandii). Menel poinformował także, że jest to zapowiedź całego albumu. Kupicie?

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Margaret o Eurowizji

  Według bukmacherów Polska znajduje się w gronie faworytów tegorocznej Eurowizji. Zwycięstwo mogłaby zapewnić Margaret i jej piosenka „Cool me down”. Wokalistka twierdzi, że jest mniej optymistycznie nastawiona do wyniku konkursu. Jej celem jest przede wszystkim dobry występ i promocja nowego kawałka. To, czy Margaret będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2016, okaże się 5 marca.

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: piosenki na eurowizję
 • Re: "Przyjaciółki": Mikołaj Krawczyk chce być rockmanem

  Mikołaja, posłuchać piosenki ,,Wykochaj mnie na śmierć", poczytać opinię ludzi, którzy się na tym znają, portali muzycznych, obejrzeć program ,,Na Tapecie", w którym Mikołaj dostał mnóstwo komplementów a nawet ktoś pokusił się o stwierdzenie, że Rockoholic nadawaliby się na Eurowizję itp, itd. Jest mnóstwo pozytywnych aspektów drodzy forumowicze tylko trzeba chcieć je znaleźć. Oceniacie człowieka na