• Informacje na temat:

  piosenki na przeprosiny

Artykuły na temat: piosenki na przeprosiny
 • Wiśniewski ponownie skazany!

  Piosenkarz nie ma już wyjścia: musi zapłacić 70 tysięcy złotych odszkodowania prawowitemu właścicielowi praw do piosenki "Jeanny" i zamieścić przeprosiny na łamach jednej z opiniotwórczych gazet.

 • Yao Beina nie żyje. Miała 33 lata

  W wieku 33 lat na raka zmarła chińska wokalistka Yao Beina. Po jej śmierci wybuchł skandal, gdy zrobiono jej zdjęcia w kostnicy. Ostatecznie media nie opublikowały tych fotografii.

 • Gdy jako dziewczynka z wypiekami na twarzy słuchała "Voice of America Jazz Hour", kultowej audycji Willisa Conovera, nawet przez myśl jej nie przeszło, że kiedyś będzie u niego na kolacji, a on zachwyci się jej płytą. Nie spodziewała się też, że w 1979 r. "Los Angeles Times" okrzyknie ją wokalistką roku, jej piosenka "Papaya" stanie się narodowym tańcem Filipińczyków, będzie miała okazję występować z Herbie Hancockiem, Bobbym McFerrinem, Stingiem, braćmi Marsalis i... palić marihuanę z...

 • PiS nie musi przepraszać Andrzeja Sikorowskiego

  Prawo i Sprawiedliwość nie musi przepraszać Andrzeja Sikorowskiego za zaprezentowanie bez zgody piosenkarza fragmentu jego utworu na swej konferencji prasowej - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Kuba przeprasza Kingę, że po raz kolejny ją zawiódł. Zosia jest zawstydzona przeprosinami Artura. Chłopak tłumaczy jej, dlaczego nie powiedział Zosi prawdy....

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Wiśniewski ignoruje sądowy wyrok!

  Michał ogłasza na blogu, że nie zamierza zapłacić 70 tysięcy złotych odszkodowania za kradzież tekstu piosenki "Jeanny", w sprawie której w ubiegłym tygodniu zapadł wyrok.

 • Godzinę spóźniona i potwornie stremowana wyszła Ayo we wtorkowy (17 lutego) wieczór na koncert w Warszawie. To, co działo się później, przeszło najśmielsze wyobrażenia wypełnionej po brzegi Sali Kongresowej.

 • Michał Wiśniewski wycofuje pozew rozwodowy?! Co za zwrot akcji!

  Tragiczne wydarzenie w życiu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.) i Michała Wiśniewskiego (46 l.) sprawiły, że znów zbliżyli się do siebie. Możliwe, że do rozwodu tych dwojga może nie dojść.

 • Przeprosiny Iwony Węgrowskiej

  Piosenka "Zatem przepraszam" to propozycja Iwony Węgrowskiej na konkurs Polski Hit Lata, który odbędzie podczas tegorocznego Sopot Hit Festiwal (7-9 sierpnia). Teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: piosenki na przeprosiny
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...