• Informacje na temat:

  piosenki nataszy urbańskiej

Artykuły na temat: piosenki nataszy urbańskiej
 • Bolesna porażka Nataszy Urbańskiej!

  ...projektowanie ubrań. Marka Muses, którą stworzyła z przyjaciółką, miała odnieść ogromny sukces. Okazało się jednak, że "kobiety z prowincji" nie zachwyciły się sukienkami Nataszy. Celebrytki też jakoś nie(...) zamierza jednak "składać nożyczek" i nadal projektuje. Tym razem chce wypuścić kolekcję wzorowaną na jej kontrowersyjnym teledysku do piosenki "Rolowanie". Dziwicie się, że nikt nie chciał tego kupować?

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • Natasza Urbańska boi się o zdrowie mamy!

  Negatywne opinie po ukazaniu się w sieci teledysku do piosenki "Rolowanie" nie są obecnie największym zmartwieniem Nataszy Urbańskiej (36 l.). Tancerka martwi się o zdrowie swojej ukochanej mamy, która poważnie podupadła na zdrowiu.

 • Ewa Szlachcic "Plan": Intymna opowieść o przeznaczeniu

  Akustyczna piosenka "Plan" to kolejna zapowiedź solowej płyty Ewy Szlachcic, która pojawiła się w pierwszej edycji "The Voice of Poland".

 • Janusz Józefowicz zapowiada nowy klip Urbańskiej. Oto szczegóły!

  W Studio Buffo odbędzie się premierowe wykonanie debiutanckiej płyty Nataszy Urbańskiej "One". Wokalistka na tę okazję przygotowała kilka niespodzianek, m.in. kolejny teledysk.

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

 • Natasza Urbańska w końcu doceniona! Otrzymała nagrodę w Korei!

  ...na głosy", nie przyniosły jej jednak sympatii widzów. Było to zaskoczeniem chyba dla samej Nataszy. Widzowie programów odbierali ją jako sztuczną, albo komentowali zgryźliwie jej wszechstronne(...). Pasmo wpadek i niepowodzeń może wpływać na Nataszę demotywująco, kiedy jedynie od męża może usłyszeć słowa otuchy. Ale niedawno w mediach pojawiły się informacje, jakoby ciężka praca Urbańskiej w końcu...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Natasza Urbańska nie tęskni za mężem?! Spędzają ze sobą mało czasu!

  ...nie zawsze były dobre dla Nataszy i mogła się o tym przekonać w 2014 roku wydając singiel "Rolowanie". Tej wpadki fani długo nie mogli jej wybaczyć, a teledysk i sama piosenka były mocno krytykowane...

 • "Must Be The Music": Kora nie wytrzymała zachwytów Piotra Roguckiego!

  Za nami czwarty odcinek ósmej serii "Must Be The Music". Ostro było między Korą a Piotrem Roguckim!

Wideo na temat: piosenki nataszy urbańskiej
 • Szymon Majewski parodiuje Urbańską. "Mopowanie"

  Szymon Majewski od pewnego czasu próbuje bawić, niestety, z marnym skutkiem. Ostatnio wziął na warsztat klip Nataszy Urbańskiej do piosenki "Rolowanie" i, wycierając posadzkę włosami, próbował naśladować pląsy tancerki. Efekt oceńcie sami...

Dyskusje na temat: piosenki nataszy urbańskiej
 • Re: Wróci do Polski!

  E...tam . Nie lubię Oreiro i filmów z nią . Wszyskie są durnowate . Aha ..i nie lubię piosenki z "anioła " w wykonaniu Nataszy Urbańskiej .