• Informacje na temat:

  piosenki olimpijskie

Artykuły na temat: piosenki olimpijskie
 • Edyta Olszówka, polska aktorka filmowa i teatralna urodziła się w Lubiniu 15 grudnia 1971 roku. W dzieciństwie często się przeprowadzała. W wieku 7 lat wygrała konkurs piosenki śpiewając przebój Izabelli Trojanowskiej "Wszystko, czego dziś chcę".

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • Nie żyje Alina Janowska! Wybitna aktorka miała 94 lata! Na co zmarła?

  ...córka. Dwoje kolejnych dzieci urodziła, będąc żoną wicemistrza olimpijskiego, szablisty Wojciecha Zabłockiego. Syn Michał jest poetą, autorem tekstów piosenek Grzegorza Turnaua, i reżyserem. Córka(...) estradowej Ostatni raz gwiazda pojawiła się publicznie w marcu 2013 roku podczas 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie świętowała swój jubileusz pracy artystycznej.

 • Celebryci śpiewają "Hymn krasnali"

  Kiedy mistrz olimpijski Tomasz Majewski pręży muskuły, Wojciech Mann chwyta za chochlę, Antek Królikowski żartuje, a Czesław Mozil rymuje, to widzom w kinach od razu robi się weselej. A gdy tę karetę krasnoludzkich pancernych ciągnie trójka dubbingowych amigos, w osobach Tomasza Borkowskiego, Łukasza Nowickiego i Jarosława Boberka, to już w ogóle nie ma smoka we wsi!

 • Wojciech Zabłocki tęskni za Aliną Janowską. Padły wzruszające słowa

  ...się, że Alina Janowska choruje na Alzheimera. Aktorka po raz ostatni pojawiła się publicznie w 2013 roku podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wtedy świętowała 90. urodziny.   Potem jej...

 • Cztery niepublikowane utwory Spice Girls w sieci

  Kompozycje, które nie zmieściły się na ostatni album Spice Girls - "Forever" - pojawiły się w sieci.

 • „Violetta”: Martina Stoessel od A do Z

  Jej pierwszym dokonaniem wokalnym była piosenka "Tu Resplandor" z albumu Disney Princesses: Fairy Tale Songs. Jednak Martina najbardziej dumna jest z hiszpańskiej wersji piosenki "Let it go(...) piosenki i udzieliła wywiadu dla magazynu "Caras". Artystka wystąpiła w specjalnie na tę okazję zaprojektowanej sukience z naszytym symbolem pacyfistycznym. Kreację wymyśliła Veronika de la Canal. - To był...

 • Ofra Haza: Madonna Wschodu

  15 lat temu, 23 lutego 2000 roku zmarła Ofra Haza, izraelska piosenkarka nazywana "Madonną Wschodu".

 • "Przygody pana Michała": Jak powstawała historia Małego Rycerza?

  ...olimpijskiego Andrzeja Piątkowskiego. I schudnąć dziesięć kilo! O obsadzeniu roli Baśki Jeziorkowskiej zadecydowała... żona reżysera, Walentyna. Hoffman swoją decyzję oznajmił Magdalenie Zawadzkiej...

 • Rosyjskie skandalistki. Co zapamiętaliśmy z kariery t.A.Tu.?

  Na początku XXI wieku niemal każdy znał ich utwory na pamięć, a działalność formacji wywoływała niejednokrotnie szok i oburzenie wśród bardziej konserwatywnej publiczności. Mimo że kariera duetu t.A.T.u skończyła się niemal tak szybko jak się zaczęła, grupa została zapamiętana przez słuchaczy.