• Informacje na temat:

  piosenki ona

Artykuły na temat: piosenki ona
 • ​Te piosenki skradły serca fanów seriali!

  Dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa jest prawdziwym rarytasem dla fanów. Nie tylko cieszy ucho, ale podkreśla emocjonalne sceny i nadaje im głębszego znaczenia. Sprawdźcie, jakie utwory spodobały się widzom i były najczęściej wyszukiwane w internecie!

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Sławomir Zapała buduje dom. Dorobił się na piosence "Miłość w Zakopanem"

  ...marzenie o budowie domu w rodzinnych stronach artysty, w powiecie limanowskim - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma pary. Jednak w ich życiu nie zawsze było tak różowo. Sławomir, z wykształcenia aktor(...), a wieczorami występował w knajpach. Z kolei ona zatrudniła się jako kelnerka w jednym z barów. Traf sprawił, że ponad sześć lat temu po pracy na budowie Sławomir wpadł do owej knajpki na kolację...

 • Walka o nazwę De Mono: Marek Kościkiewicz zakazał Andrzejowi Krzywemu śpiewania jego piosenek

  Marek Kościkiewicz, kompozytor i autor wielu przebojów grupy De Mono, uważa, że każdy z członków pierwotnego składu zespołu ma prawo do marki. Od czterech lat w sądzie trwa proces wytoczony przez Andrzeja Krzywego, który żąda zakazu używania nazwy zespołu przez Marka Kościkiewicza. Kompozytor z kolei kilka tygodni temu wysłał wokaliście pismo, w którym zakazuje mu śpiewania swoich piosenek.

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  W repertuarze Andrzeja "Piaska" Piasecznego (44 l.) to utwór wyjątkowy, doskonale znany widzom serialu "Złotopolscy". Artysta wykonuje go na każdym swoim koncercie. Ku pamięci Anny Przybylskiej!

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Koncert z piosenkami Andrzeja Kurylewicza nie odbędzie się

  ...". Muzyk musiał wyrzucić utwór ze swojego repertuaru po tym, jak Gabi "zaśpiewała" mu kwotę nie do przyjęcia - tysiąc złotych plus VAT za jednorazowe publiczne wykonanie piosenki. Możdżer tłumaczył, że suma ta jest mocno zawyżona i "jeżeli Gabriela nadal będzie prowadzić taką politykę, to muzyka Andrzeja Kurylewicza zniknie, gdyż nikogo nie będzie stać na jej wykonywanie". Sama zainteresowana...

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • Margaret jest w ciąży? Dowodem... tekst piosenki?

  ...?  Ostatnio KaCeZet na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował wpis, który może dać wiele do myślenia. Jest to fragment piosenki. Być może za jej pośrednictwem chce coś ogłosić światu?  "Razem...

 • Chory na Alzheimera Glen Campbell żegna się ostatnią piosenką

  Piosenką "I'm Not Gonna Miss You" z fanami żegna się country'owy muzyk Glen Campbell, u którego w 2011 roku wykryto chorobę Alzheimera.

Zdjęcia na temat: piosenki ona
Wideo na temat: piosenki ona
Dyskusje na temat: piosenki ona