• Informacje na temat:

  piosenki pectus

Artykuły na temat: piosenki pectus
 • Piotr Iwicki sugeruje, że wygrana Kasi Cerekwickiej w Opolu była ustawiona

  Leciało ustawką na kilometr, w kulisach komentowano, że były problemy z oddawaniem głosów - tak Piotr Iwicki (52 l.) komentuje wygraną Kasi Cerekwickiej w konkursie Premier na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Muzyk, były dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia, dziennikarz radiowej Jedynki i "Gazety Polskiej Codziennie" oraz uczestnik tegorocznej edycji nie szczędzi krytyki.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • ​Zaczarowane Ptaszki pofrunęły do...

  Anna Dymna, którą ostatnio oglądaliśmy jako matkę Pawła w "Licencji na wychowanie", już od 8 lat organizuje Festiwale Zaczarowanej Piosenki. Artyści wspierający niepełnosprawnych wykonawców co roku nagradzani są dyplomem i statuetką "Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka".

 • Pectus w oceanie. Posłuchaj!

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać nowej piosenki grupy Pectus.

 • Po pierwszym dniu 45. Międzynarodowego Sopot Festival zawrzało. Konkurs o Bursztynowego Słowika Publiczności wygrał nikomu nie znany zespół Pectus. Jedna z internautek sugeruje, że stało się tak, ponieważ rywalizacja była ustawiona... Jak to jest możliwe, że ludzie głosują na zespół którego w ogole nie znają, którego piosenki nie puszcza żadna stacja radio wa? - pyta Paula. Ludzie na pewno...

 • Pectus na pustyni. Zobacz klip!

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Oceany" promującej drugi album grupy Pectus.

 • Pectus na dystans

  "Życie na dystans" ( zobacz teledysk ) to propozycja grupy Pectus w konkursie Premier na festiwalu w Opolu. "Tekst mówi o drodze, czasem długiej i wyboistej, którą musimy pokonać, aby dotrzeć do celu" - opowiada wokalista Tomek Szczepanik.

 • Pectus: Siła braci

  5 lutego ukaże się płyta "Siła braci" nagrana przez odświeżony Pectus, złożony z braci Szczepaników.

 • Nowy singel Pectus

  Laureaci Słowika Publiczności Sopot Festival 2008 powracają z nową piosenką.

 • Skłócony Pectus z nowym składem

  Dobre wieści dla fanów zespołu Pectus. Chociaż w październiku ubiegłego roku formacja ogłosiła rozpad, okazuje się, że autorzy przeboju "To, co chciałbym ci dać" powrócą na scenę. W nowym składzie planują wydać kolejny album.

Wideo na temat: piosenki pectus
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...