• Informacje na temat:

  piosenki promującej

Artykuły na temat: piosenki promującej
 • Producenci zrezygnowali z Dody! "Chciała promować siebie, nie film"

  Miał być powrót Dody, a tymczasem jest kolejna porażka. Tadeusz Lampka, producent komedii "Wkręceni", dał Rabczewskiej szansę zaśpiewania piosenki promującej dzieło. Jego wcześniejsze kinowe hity - "Och, Karol" i "Nie kłam, kochanie" - wywindowały na szczyty list przebojów piosenki "Wierność jest nudna" Natalii Kukulskiej oraz "Nie kłam, że kochasz mnie" Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego...

 • Bracia z platynową edycją (nowa piosenka "Niepisane")

  3 marca do sprzedaży trafi platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg" grupy Bracia. Poniżej możecie posłuchać promującej ją nowej piosenki "Niepisane".

 • Eryka zostaje wybrana do zaśpiewania piosenki promującej kolekcję "Ambrozja". Bridget mówi rodzicom, że cieszy się z ich przybycia na uczelnię.

 • Kylie Minogue dziś wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi

  Australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue wystąpi w czwartek (30 października) w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce w ramach trasy "Kiss Me Once", promującej jej najnowszy album pod tym samym tytułem. Jako support zagra zespół Third Party.

 • Wiśniewski pójdzie siedzieć na 10 lat?

  Czujemy się w obowiązku przypomnieć, że proces o plagiat tekstu piosenki Ich Troje nie jest jedyną sprawą sądową Michała Wiśniewskiego (34 l.).

 • Lordi przyjedzie do Polski

  1 lutego 2015 roku na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja Lordi, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "Hard Rock Hallelujah".

 • Paradis: Nie wierzę w małżeństwo

  ..."Nie wierzę w małżeństwo i bratnią duszę" - powiedziała Vanessa Paradis podczas konferencji promującej najnowszy film z jej udziałem. Ta deklaracja aktorki jest najlepszym potwierdzeniem plotek o rozpadzie jej czternastoletniego związku z Johnnym Deppem.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna nie pojedzie jednak w trasę koncertową?!

  ..., wzruszających słów i oczywiście łez. Czy wokalistka zdecyduje się wyruszyć w trasę koncertową, podczas której fani będą mogli usłyszą jej nowe piosenki? Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie menedżerkę gwiazdy, Iwonę Walską: "Marina nigdy nie rozmawiała z nikim o trasie koncertowej promującej płytę 'On My Way', ani też o pojedynczych koncertach ją promujących. Zaplanowany jest występ Mariny z utworem...

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

Wideo na temat: piosenki promującej
 • Natalia Przybysz nagrała piosenkę o swoich... piersiach!

  Jak to się stało, że zapomniałam o moich piersiach (...) Wciąż wyciągają szyję nieśmiało, łaknąć powietrza. Wołają mnie rano, a serce schowane... - śpiewa Natalia Przybysz w piosence "Miód" promującej jej czwarty album "Prąd". Powtórzy sukces "Niebieskiego"?

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Ania Karwan - The Secret Game z filmu "Ukryta gra"

  Ania Karwan w piosence promującej ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: piosenki promującej
 • Re: Tancerze

  A tutaj macie teledysk do piosenki promującej serial: (...)