• Informacje na temat:

  piosenki przygotowuje

Artykuły na temat: piosenki przygotowuje
 • Olga Bończyk nagra płytę z piosenkami napisanymi dla... Zbigniewa Wodeckiego

  Olga Bończyk, czyli mecenas Sylwia Paszkowska z "Barw szczęścia", przygotowuje się do nagrania płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla jej zmarłego w ubiegłym roku przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego. - Nie zdążył ich nagrać - mówi aktorka.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Enej ze słuchaczką w piosence Kombi!

  Dziś, 26 września, po godzinie 20:30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka w RMF FM odbędzie się premiera utworu, który jako pierwszy trafi na płytę przygotowywaną z okazji 25-lecia RMF FM. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Christina Aguilera na sali porodowej będzie słuchała własnych piosenek!

  Christina Aguilera obecnie jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem, którego ojcem jest jej narzeczony, Matt Rutler. Wokalistka ma już syna, 6-letniego Maxa, z pierwszego małżeństwa. Sądząc po najnowszych zdjęciach, Aguilera urodzi lada moment! Gwiazda już przygotowuje się do tego dnia i jednym z kroków, jakie poczyniła jest... ułożenie listy piosenek, których będzie słuchała na sali...

 • Katarzyna Groniec śpiewa Osiecką

  Katarzyna Groniec w 2015 roku odwiedzi ponad 30 miast w całej Polsce, promując swój najnowszy koncert zatytułowany "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

 • Odmieniona Beata Kozidrak wraca z nowym singlem!

  Beata Kozidrak (56 l.) w atmosferze skandalu związanego z rozwodem przygotowuje się do premiery nowego teledysku do piosenki "Upiłam się tobą". Tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia z planu i nowy look piosenkarki autorstwa Kajetana Góry.

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

 • Doda przygotowuje się do emigracji

  Rozmowy dotyczące amerykańskiej kariery Doroty Rabczewskiej ostatecznie zamknięte zostaną w kwietniu tego roku. Jeśli przebiegną pomyślnie, piosenkarka na stałe opuści Polskę już w grudniu.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Kora pracuje nad nową płytą i wraca na scenę!

  Kora (65 l.) po wygranej walce z nowotworem przygotowuje się do powrotu na scenę!

 • Recenzja Nicki Minaj "The Pinkprint": Klękaj powoli

  "Padnij na kolana" - rzuca Nicki Minaj w piosence śpiewanej razem z Arianą Grande. Nie tak szybko, ale lepiej być przygotowanym.

Zdjęcia na temat: piosenki przygotowuje
Wideo na temat: piosenki przygotowuje
 • "Rojst": Piosenka Brodki nadaje klimat

  Serial "Rojst" promuje cover "Wszystko, czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej wykonywany przez Monikę Brodkę. Jak artystka przygotowywała się do nagrania utworu?

 • "Galeria": "Nie ma cwaniaka na warszawiaka"

  Łukasz Garlicki to także lider zespołu „Projekt Warszawiak”, który przygotowuje nowy album. Kiedy możemy spodziewać się premiery kolejnej piosenki?

 • Tatiana Okupnik topless w nowym teledysku!

  Tatiana Okupnik przygotowuje się do wydania nowej płyty. Krążek promuje piosenka pt. "Blizna", do której właśnie ukazał się teledysk. Jurorka "X factora" postanowiła więc pokazać się w nim z jak najlepszej strony, czyli nago. Miejmy nadzieję, że będzie zamierzony skandal i o Okupnik znów zrobi głośno, bo przecież chyba o to jej chodzi. Ciekawe, czy na nowej płycie pojawi się także jej fałszująca