• Informacje na temat:

  piosenki pudzianowskiego

Artykuły na temat: piosenki pudzianowskiego
 • Pierwsza porażka Pudziana

  Podczas niedzielnego odcinka jurorzy najwyżej (40 pkt.) ocenili dwie pary - Tamarę Arciuch i Łukasza Czarneckiego oraz Wojtka Łozowskiego i Blankę Winiarską. Arciuch tańczyła walca angielskiego do utworu "You Light Up My Life", a Łozowski wykonał rumbę do piosenki "Whatever Happenes". Prezenter MTV i wokalista grupy Afromental zachwycił "Czarną Mambę". "Przyznaję, że temat i muzyka były takie...

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Halama już nie zaśpiewa

  Uczestnicy programu "Tylko nas dwoje" i ich muzyczni trenerzy w ostatnim odcinku show zaprezentowali piosenki, które odegrały w ich życiu ważną rolę. Wiele z tych utworów wiązało się z konkretnymi wspomnieniami, inne były istotne dla gwiazd ze względu na przesłanie, jakie niosą.

 • Pudzian nie tylko bije!

  Na fali sukcesu Mariusza Pudzianowskiego w debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki przypominamy muzyczną działalność słynnego strongmana.

 • Czubówna już nie zaśpiewa

  ...zdobyła 28 punktów. Przyszła pora na występ siłacza - Mariusza Pudzianowskiego, który wraz z Anią Wiśniewską wziął sobie do serca rady sędziowskiego trio i przygotował prawdziwe show! Było lasso(...) balladę ,,Wymyśliłam cię". Gorące brawa należały się Ewie za olśniewający wygląd, a Jackowi za umiejętne podzielenie piosenki na partie wokalne. Wykonanie nie spodobało się tylko Dodzie, która...

 • Karolak zaśpiewa dla Dody

  W najbliższym odcinku "Tylko nas dwoje" uczestnicy show zaśpiewają po dwie piosenki. Usłyszymy przeboje polskiego rocka i hip hopu. Finał programu już za dwa tygodnie, 15 maja.

 • Jest już pełna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  Pudzianowskiego (30 l.). Obstawiamy, że w tej serii to on będzie pełnił rolę "niezgrabnego, ale uroczego chłopca". Ku naszemu zaskoczeniu w telewizorze zatańczy nam także Jolanta Pieńkowska (42 l.), dawniej...

 • Największy juror w historii

  Pech "szalonego pana Lotto" trwa. Daniel Wieleba - bo o nim mogą po raz drugi z rzędu walczy o pozostanie w programie jak Oni śpiewają. Przed tygodniem wygrał w głosowaniu widzów z Katarzyną Żak, teraz jego konkurentem jest przystojny Maciej Jachowski. Gościnnym jurorem będzie "największy juror w historii show" - Mariusz Pudzianowski.

 • Tańczyli o półfinał (zdjęcia!)

  ...zachwycająco "Tango Memento Vitae". Do piosenki "Nie Dokazuj" Marka Grechuty quickstepa zatańczyła z kolei para Robert Janowski i Anna Bosak. I tutaj niespodzianka - "klapsa" od Iwony Pavlovic wyjątkowo...

 • 12 sierpnia w Darłowie fani Michała Wiśniewskiego będą mogli usłyszeć nową piosenkę Ich Troje. Utwór powstał specjalnie na potrzeby kampanii parlamentarnej Samoobrony. Partię Andrzeja Leppera wesprą także Ivan i Delfin, Trubadurzy i strongman Mariusz Pudzianowski.