• Informacje na temat:

  piosenki radosława liszewskiego

Artykuły na temat: piosenki radosława liszewskiego
 • Radosław Liszewski oburzony: Przestańmy powtarzać, że disco polo to obciach

  Lider zespołu Weekend na brak popularności nie może narzekać. Teledysk do piosenki "Ona tańczy dla mnie" obejrzano w internecie już 80 milionów użytkowników. Do tego numer grany jest w dyskotekach i na przyjęciach weselnych, a kalendarz Liszewskiego wypełniony jest do końca 2014 roku. 38-latek chciałby jednak być doceniony nie tylko przez publiczność, ale i kolegów muzyków. Czy mu się to uda...

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Zakochany Adam Kraśko wyrusza w trasę koncertową!

  Adam Kraśko (43 l.) po udziale w programach "Rolnik szuka żony" i "Celebrity Splash" chce podbić polski rynek muzyczny!

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Zenon Martyniuk będzie rozdawał pieniądze potrzebującym Polakom!

  ... sobą keyboard i gitarę. I zaczęliśmy śpiewać nasze piosenki. A jemu włosy stawały dęba. Taki był zachwycony. I to właśnie było pokazane w filmie Disco polo. Na pierwszą kasetę przygotowaliśmy 10 albo(...), będzie śpiewał dyskotekowe hity i wymyśli nazwę disco polo. Ale choć wszyscy szybko poznali piosenki Akcentu, on mieszkał w wynajętym mieszkaniu z żoną Danusią i wówczas malutkim synem Danielem (27

 • Weekend: Z kim grzeszy Radek Liszewski?

  Do sieci trafił nowy teledysk grupy Weekend - "Moje miasto nigdy nie śpi".

 • Pomaganie jest trendy: Michał Wiśniewski z Radkiem Liszewskim

  W sieci pojawiła się piosenka towarzysząca trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

 • Michał Wiśniewski i Radek Liszewski pomagają. Zobacz!

  Można już zobaczyć teledysk do piosenki towarzyszącej trzeciej edycji charytatywnej akcji "Pomaganie jest trendy". W utworze śpiewają m.in. Michał Wiśniewski i Radek Liszewski z grupy Weekend.

 • Weekend: Z kamerą w domu

  Za sprawą "Ona tańczy dla mnie" cała Polska usłyszała o Radku Liszewskim i jego grupie Weekend.

 • Weekend: Moje miasto nigdy nie śpi

  W ostatnich dniach stycznia w okolicach Krakowa grupa Weekend kręciła nowy teledysk.

Wideo na temat: piosenki radosława liszewskiego
 • Twórcy "Ona tańczy dla mnie" kręcą nowy klip. Będzie hit?

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zaprosił na plan teledysku do nowego utworu "Moje miasto nigdy nie śpi". Dorota Liszewska, żona muzyka, zdradziła, jak wyglądało ich życie przed sukcesem piosenki "Ona tańczy dla mnie". Tomasz Bulenda, reżyser klipu, dodał natomiast, że "nikt się nie spodziewał, iż na disco polo przyjdzie taki boom".

 • Wokalista Weekendu: Ludzie się z nami świetnie bawią

  Wokalista zespołu Weekend, Radosław Liszewski, opowiedział o fenomenie piosenki "Ona tańczy dla mnie", przyznając, że nie spodziewał się aż tak wielkiego sukcesu. Muzyk zdradził również, że w lutym grupa wyjeżdża koncertować w Stanach Zjednoczonych.