• Informacje na temat:

  piosenki rihanny

Artykuły na temat: piosenki rihanny
 • Zbyt odważny występ Aguilery i Rihanny?

  Brytyjski urząd Office of Communications, nadzorujący treści nadawane w tamtejszej telewizji, rozpocznie oficjalne śledztwo, którego celem będzie sprawdzenie, czy występy Christiny Aguilery i Rihanny w reality show "The X Factor" były zbyt odważne dla młodocianej widowni.

 • "FourFiveSeconds": Opublikowano wspólny klip Rihanny, Paula McCartneya i Kanye Westa!

  W sieci pojawił się już czarno-biały teledysk "FourFiveSeconds" Rihanny, w którym gościnnie pojawili się Paul McCartney i Kanye West.

 • "Pobicie Rihanny to ściema!"

  Sara May nie musiała daleko szukać kolejnego tematu, który mogłaby opatrzyć swoim "kontrowersyjnym" komentarzem. Obecnie na tapecie jest u niej słynna już historia Rihanny pobitej(...) posługiwał się Chris była parasolka. Oczywiście ten sam model Umbrelli co w klipie, który można kupić w sklepie lub na stronie Rihanny. I biznes się kręci." "W niedługim czasie powinien powstać...

 • Kanye West i Paul McCartney w nowym singlu Rihanny!

  Rihanna z rozmachem przypomniała o sobie piosenką "FourFiveSeconds", w której gościnnie wystąpili Paul McCartney i Kanye West.

 • Zdaniem czytelników: Najlepsze piosenki z "Glee"

  ...chór "New directions ", i kolejno piosenki "Faithfully", "Any Way You Want It" a przede wszystkim piosenka przewodnia "Don't stop beliving": 1: Na pierwszym miejscu piosenka "Umbrella" Rihanny(...) w aranżacji Lady Gaga i Beyounce - "Telephone": 5: Sam Evans i jego wykonanie piosenki Travie McCoy'a - "Billionaire": 4: Piosenka "Forget you" w wykonaniu Gwyneth Paltrow z gościnnego...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  ...o popularność piosenki w Polsce, uważa ją bowiem za bardzo dobrą. Chce natomiast wypromować kawałek, który zagraniczna prasa porównuje do piosenek Rihanny, także poza granicami Polski. - Występ(...) Polska znajduje się na 3. miejscu, tuż za Rosją i Szwecją. Tak wysoka lokata pojawiła się po premierze piosenki "Cool me down", którą podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie...

 • Pijana Rihanna publikuje fragmenty nowej płyty!

  "Spontan" czy zaplanowana akcja PR-owa? Tak czy tak, gwiazda popu Rihanna opublikowała na Instagramie fragmenty swoich nowych piosenek.

 • Rihanna trafiła na kolejnego boksera?

  Amerykańskie media huczą o nowym romansie Rihanny ! Tym razem serce piękności z Barbadosu udało się skraść...

 • Grammy 2015: Zobacz najlepsze występy

  Organizatorzy gali Grammy dokładają starań, by występy podczas imprezy były dopięte na ostatni guzik i odbiły się szerokim echem. Nie inaczej było i tym razem.

Wideo na temat: piosenki rihanny
 • "Umbrella/Singin"

  Mash up dwóch piosenek: "Umbrella" Rihanny oraz "Singin' in the Rain" wykonywaną przez Gene'a Kelly.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.