• Informacje na temat:

  piosenki ring

Artykuły na temat: piosenki ring
 • Triumf Beyonce

  Beyonce Knowles została laureatką sześciu nagród Grammy, w tym w kategorii "Piosenka Roku" za utwór "Single Ladies (Put a Ring On It)".

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • "Lekarze": Dr Leon miły uchu

  ...kraju. Dla wszystkich fanów bonus muzyczny - "Ring Of Fire" w wykonaniu serialowego doktora Leona, czyli Jacka Komana.  MAM...

 • Open'er 2015: Of Monsters and Men i inni

  Pochodząca z Islandii grupa Of Monsters and Men to nowo ogłoszona gwiazda tegorocznego festiwalu Open'er. Do Gdyni przyjadą także Modest Mouse, Django Django i Refused. Całą czwórka po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

 • La Toya Jackson i walka z AIDS

  ...kampania promocyjna nowej płyty La Toi nie byłaby w tej sytuacji na miejscu" - przyznał prezes wytwórni Bungalo - Paul Ring. "Po konsultacjach z La Toyą zadecydowaliśmy, że nasza wytwórnia nie zarobi na tym...

 • Ring Of Fire - nowa grupa Marka Boalsa

  Mark Boals, wokalista znany ze współpracy z Yngwie Malmsteenem, postanowił w końcu założyć własną grupę. Ochrzcił ją nazwą będącą tytułem jego ostatniej solowej płyty, czyli Ring Of Fire. Debiutem fonograficznym formacji będzie płyta "Oracle", która ukaże się 25 lipca. Na razie tylko w Japonii.

 • Doda - skandalistka roku

  ...o niej: "Stary, zostaw blachary! To jest masakra". Dodali też: "Wstyd mieć dziewczynę, która rży jak ogier". Taniec, flet i lody Kolejnym ringiem stał się dla Dody program "Gwiazdy tańczą na lodzie...

 • Natalia Safran w kolejnym hollywoodzkim filmie (teledysk "Say Goodbye")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć już teledysk "Say Goodbye" polskiej wokalistki Natalii Safran. Piosenka pojawia się w otwierającej scenie hollywoodzkiego thrillera "Anna".

 • Szukam swojego Kauffmana

  ...zrobić ten film. To ona razem ze mną wyszła na ring, mocowaliśmy się ze wszystkimi i nie odpuściliśmy ani na chwilę. Soundtrack, który będzie wydany jest po prostu wychodzony u wytwórni. Ja jestem...

 • Piosenki Boba Dylana na 50-lecie Amnesty International

  80 wykonawców z całego świata przygotowało piosenki z repertuaru Boba Dylana na potrzeby czteropłytowego wydawnictwa z okazji 50-lecia działalności organizacji Amnesty International.

Wideo na temat: piosenki ring
 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.