• Informacje na temat:

  piosenki sugababes

Artykuły na temat: piosenki sugababes
 • Kolejna gwiazda w psychiatryku

  Gwiazda brytyjskiej grupy Sugababes , Amelle Berrabah , od dłuższego czasu zmagała się z depresją, zanim ostatnio trafiła na leczenie psychiatryczne. Piosenkarka od wielu tygodni cierpiała na bezsenność i brak apetytu.

 • Oryginalne Sugababes po raz pierwszy od 12 lat

  Oryginalne członkinie brytyjskiego tria Sugababes dały minikoncert w noc sylwestrową. Mutya Buena, Keisha Buchannan i Siobhan Donaghy wystąpiły na jednej scenie pierwszy raz od 12 lat. Wokalistki pracują obecnie nad nową płytą studyjną.

 • Boi się koleżanki z zespołu?!

  Rodzice członkini brytyjskiego zespołu Sugababes - Amelle Berrabah - wezwali ostatnio policję w obawie o to, że ich córka została porwana. Piosenkarka zniknęła po kłótni z koleżanką z zespołu - Keishą Buchanan.

 • Sugababes: Powrót oryginalnego składu

  Brytyjski girlsband Sugababes powraca w swoim oryginalnym składzie. Grupa występować będzie pod szyldem Muyta/Keisha/Siobhan.

 • Naomi Campbell ukarana przez Mandelę

  Na koncercie będzie można usłyszeć m.in. Queen, Razorlight, Annie Lennox, Sugababes, Amy Winehouse, a także zespół Simple Minds, który zaśpiewa słynną już piosenkę "Mandela Day". Podczas koncertu będzie prowadzona kwesta na rzecz fundacji Mandeli działającej na rzecz nosicieli HIV i chorych na AIDS - 46664. Podczas przygotowań do koncertu powiało chłodem: Mandela oświadczył, że top modelka...

 • Koniec Sugababes?

  Sugababes, popularny brytyjski girlsband, ponownie nagrywa swoje stare piosenki. Mają się one trafić na składankę z największymi przebojami grupy. Fakt ten, w opinii dziennikarzy, potwierdza plotki o rozpadzie zespołu.

 • Pocałunek Sugababes. Klip!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Wear My Kiss" brytyjskiego girlsbandu Sugababes. Piosenka promuje płytę "Sweet 7", która ukazała się na początku marca.

 • Zobacz nowe Sugababes!

  Wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać najnowszy klip girlsbandu Sugarbabes About You Now" .

 • Wygraj płyty Sugababes i Lee Ryana!

  Specjalnie dla Was portal INTERIA.PL przygotował kilka konkursów, w których możecie wygrać cenne płyty tak popularnych wykonawców, jak Sugababes, Lee Ryan, Hooverphonic czy Liv Kristine. Szczegóły znajdziecie poniżej!

 • Sugababes: Same o wszystkim decydujemy

  Brytyjska grupa Sugababes to - obok Atomic Kitten - najpopularniejsza obecnie na Wyspach żeńska formacja. Młode wokalistki twierdzą, że kluczem do ich sukcesu jest fakt, iż nie są sterowanymi przez wytwórnię marionetkami, ale całkowicie same kierują swoją karierą.

Wideo na temat: piosenki sugababes
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...