• Informacje na temat:

  piosenki sylwii grzeszczak

Artykuły na temat: piosenki sylwii grzeszczak
 • Jula wyszła za mąż!

  ...​Kim tak naprawdę jest idolka nastolatków i największa rywalka Ewy Farnej i Sylwii Grzeszczak?

 • Telekamery 2015: Zwycięska i stremowana Sylwia Grzeszczak

  Sylwia Grzeszczak wygrała Telekamerę w kategorii muzyka, w pokonanym polu zostawiając Ewę Farną, Perfect, Margaret i LemON.

 • Wygrał 50 tysięcy złotych!

  Krzysztof Respondek, czyli Michał Jeleń z "Barw szczęścia", zdobył Złoty Samowar - główną nagrodę na tegorocznym Festiwalu Piosenki Rosyjskiej. Z Zielonej Góry wyjechał bogatszy o 50 tysięcy złotych!

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Jula

  ...i Sylwii Grzeszczak najpopularniejszą polską wokalistką w serwisie YouTube. Do niedawna jej fani nie wiedzieli, jak wygląda. Wszystko zmieniło się pod koniec stycznia 2012 roku, kiedy ukazał się pierwszy teledysk artystki zrealizowany do piosenki pt. "Za każdym razem". Nieoficjalną, nagraną w domowych warunkach wersję tego utworu, odsłuchano w Internecie ponad milion razy. Muzykę do nowej...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Jola Rutowicz wspiera chorego siatkarza

  Impreza powstała z inicjatywy rapera Gorzkiego, a jej celem była pomoc choremu na białaczkę siatkarzowi Kubie Pastuszce. W 2010 roku Gorzki stworzył Drużynę Szpiku (m.in. z Agnieszką Włodarczyk, Aleksandrą Szwed i Sylwią Grzeszczak), która nagrała piosenkę "Masz Dar". Teraz, wraz z fundacją DKMS Baza dawców Komórek Macierzystych Polska, raper i współpracujące z nim gwiazdy wybrali się do...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Eurowizja 2015: 9 marca poznamy polskiego reprezentanta

  TVP wybrała już polskiego reprezentanta na 60. Konkurs Piosenki Eurowizji. Nazwisko poznamy dopiero 9 marca na specjalnej konferencji prasowej.

 • Eurowizja 2015: TVP nie chciała Edyty Górniak!

  Edyta Górniak ujawniła, że zgłosiła swój akces do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalistka zdradziła też, że jej propozycja została odrzucona przez TVP.

Wideo na temat: piosenki sylwii grzeszczak
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

Dyskusje na temat: piosenki sylwii grzeszczak
 • Re: Ich pierwsza noc

  Czy zna ktoś tytuł piosenki, która leciała w dzisiejszym odcinku pod koniec? Nie chodzi mi o "Bajkę" Sylwii Grzeszczak, tylko poprzednią, tę, kiedy Marcin był z Agnieszką, a Kasia przygotowywała kolację.