• Informacje na temat:

  piosenki toli

Artykuły na temat: piosenki toli
 • Sablewska nie uczy się na błędach?

  .... Panie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Sablewska w wywiadach nie szczędzi słów pochwały pod adresem Toli. Według niej jest to dziewczyna, o której śmiało można powiedzieć, że jest artystką totalną! - Sama komponuje piosenki, pisze teksty. To jej prawdziwa pasja! - zachwyca się jurorka "X Factora". I nie ma w tym nic dziwnego. W końcu taka jest rola menedżerki, by na każdym kroku chwalić...

 • Tola dorabia jako niania

  Po przeprowadzeniu się do USA kariera Toli Szlagowskiej ostro wyhamowała. 20-letnia wokalistka musi mierzyć się z tak przyziemnymi problemami jak... brak pieniędzy.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Nowa Tola zaskakuje! Zobacz wideo

  Są już pierwsze efekty współpracy Mai Sablewskiej z Tolą Szlagowską. 18-letnia wokalistka nagrała sześć nowych piosenek demo. Jednej z nich możecie posłuchać poniżej.

 • .... Jest również autorem czterech tomików poezji i prozy poetyckiej: "Lustra" (1993), "Głosy" (1999), "Noce" (2001) i "Pragnienia" (2004). Prywatnie jest ojcem Makarego, Anieli i Toli.

 • Tola o śmierci Lennona

  Kolejny, oryginalny wpis na blogu Toli Szlagowskiej, wokalistki Blog 27.

 • Co czeka Majkę jesienią?

  Telewizja TVN stawia na hity! Dlatego ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków "Majki", które zobaczymy po wakacjach.

 • Ala kontra Tola - głosuj!

  Jeszcze dwa lata temu nie odstępowały się na krok. Razem występowały na scenie, razem trzymały się też poza nią. Dziś Ala i Tola, które tworzyły Blog 27, są rywalkami.

 • Mała dziewczynka z wielkim marzeniem

  .... Oczywiste było dla mnie to, że piosenki muszą być po angielsku, a klipy, okładka płyty na takim poziomie i w takiej estetyce, jaka jest na całym świecie. Moim marzeniem nie jest granie mnóstwa koncertów na...

 • Blog 27: hardcore'owa Tola

  Jest już nowy teledysk zespołu Blog 27! Obraz do piosenki "Cute (I'm Not Cute)" możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: piosenki toli
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Lapońska odyseja

  "Lapońska odyseja" to komedia o Janne - facecie, który mieszka z Laponii w północnej Finlandii i który robi karierę żyjąc z zasiłku. Inari, jego dziewczyna, jest zmęczona jego życiowym nieudacznictwem. Janne nie był w stanie kupić cyfrowego TV box’a, nawet jak dostał na to pieniądze! Inari daje mu ostatnią szansę: jeśli nie uda mu się go kupić do świtu, odchodzi. Chłopak rusza więc wraz ze swoimi dwoma kumplami, by zdobyć upragniony dekoder. A w drodze do miasta muszą stawić czoła wielu...