• Informacje na temat:

  piosenki z jaka to melodia 2012

Artykuły na temat: piosenki z jaka to melodia 2012
 • Zaśpiewają w duecie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej!

  Maria Niklińska i Jarosław Witaszczyk, czyli Agata Wilczyńska i Marczenko z "Klanu", staną 4 sierpnia do walki o... Złoty Samowar. Wystąpią w duecie na tegorocznym Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze!

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Rodowicz tak kibicowała, że straciła głos

  ....: - Przebój Jarzębiny to stara melodia ludowa i prosty tekst. Wykonanie tego utworu było porywające i zaskakujące. Przykro było przegrać z zespołem ludowym? M.R.: - Zawsze przykro jest przegrywać. Jak(...)/2012)

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • ​"rodzinka.pl" kontra "Ranczo"! Rusza festiwal komedii w Lubomierzu

  ...w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego Zawleczka 2012. Wiele będzie się też działo w Zaułku Filmowym, gdzie od wielu lat - na murze otaczającym miniaturowy plac przed Muzeum Kargula i Pawlaka...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Rubik chciał przejąć interes

  ...należy widzieć to, co robi świat i Europa, nowoczesne rozwiązania. Uda nam się postawić stadiony na 2012 rok? Janusz Radek: ( śmiech ) Widzę, że jesteś optymistą ( śmiech ). Janusz Radek(...). A największym z nich jest to, że my nie lubimy melodyjnych piosenek. Uważa się, że melodyjne piosenki to nawiązanie do najgorszych tradycji polskiej piosenki. Tymczasem istnieje coś takiego jak dobra...

 • Mela Koteluk: Działanie na psi węch

  - Mieszkając w Londynie, nie miałam żadnych ambicji muzycznych - wspomina w rozmowie z Interią Mela Koteluk, która w ciągu raptem dwóch lat stała się jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek.

 • Solista Piotra Rubika gra w Napadzie

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Piłka w grze" grupy Napad, którą wokalnie wsparł Grzegorz Wilk, solista zespołu Piotra Rubika.

 • "Koko Euro spoko": Konflikt o prawa do piosenki

  Dwóch muzyków walczy o prawa do aranżacji oficjalnego przeboju reprezentacji Polski na Euro 2012 - piosenki "Koko Euro spoko". Sprawa może skończyć się w sądzie.