• Informacje na temat:

  piotr adamczyk cukiernia

Artykuły na temat: piotr adamczyk cukiernia
 • Kocha przygodę

  Fani uwielbiają Piotra Adamczyka za wszechstronność. Aktor potrafi wcielić się zarówno w Ojca Świętego, jak i ciapowatego rozwodnika. Czym zaskoczy tym razem?

 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Pilaszewska napisała scenariusz serialu "Sama słodycz", który okazał się wielką klapą TVN. Z perspektywy czasu największym błędem wydaje się obsadzenie Piotra Adamczyka w głównej roli Fryderyka Rekruta(...) świetnych, a nieogranych jeszcze twarzy. Dziś dzięki serialowi TVP2 widzowie doskonale znają Monikę Mazur (Martyna Kubicka), Wojciecha Kulińskiego (Wiktor Banach), Dariusza Wieteskę (Piotr Jankowski...

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ..."Sama słodycz" Pełen humoru, optymizmu i nadziei nowy hit Agnieszki Pilaszewskiej , autorki "Przepisu na życie". W głównej roli zobaczymy Piotra Adamczyka , który wciela się we(...) losu przyjdzie Mirkowi nowy pracownik, młody i zaradny Mati (Michał Meyer), skrycie podkochujący się w córce szefa. Złota rączka Prawdziwym przyjacielem okaże się pan Zdzisio (Piotr Cyrwus...

 • Nie żałuję sobie dobrego jedzenia

  Spotykamy się w urokliwym, magicznym zakątku - cukierence Stary Dom tuż przy restauracji o tej samej nazwie. - To miejsce jest spełnieniem moich marzeń - przyznaje Piotr Adamczyk. Aktor opowiada, przy ciastku i kawie, o swych największych pasjach - kuchni, pracy oraz samym życiu.

 • Oto kobieta sukcesu

  Popularność "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawdzięcza osobowości. Mówi, co myśli, przeklina jak szewc, rzuca patelniami, ale potrafi także wzruszyć do łez.