• Informacje na temat:

  piotr adamczyk ozenił

Artykuły na temat: piotr adamczyk ozenił
 • Adamczyk jednak się ożenił!

  Jak donosi "Fakt", informacja o ślubie Piotra Adamczyka (40 l.) z piękną Katarzyną Gwizdałą (pseudonim Kate Rozz, 32 l.) wcale nie była plotką. Świadczyć ma o tym fakt, iż widziani ostatnio na(...) przyjacielem, natomiast świadkiem Piotra - jego menedżerka. Zamiast hucznego wesela świeżo upieczeni małżonkowie zaprosili gości na pobliską plebanię, gdzie miał miejsce skromny poczęstunek.

 • Romanse Piotra Adamczyka

  Polska komedia romantyczna "Nie kłam, kochanie" z Piotrem Adamczykiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską w rolach głównych, trafi 28 marca na ekrany polskich kin.

 • Adamczyk: Co z tym ślubem?

  Sądzić by można, że życie Piotra Adamczyka (39 l.) dalekie jest od komedii "Och, Karol 2". I nic nie łączy go z kochliwym Karolem Górskim...

 • "Marzę, by zagrał Adamczyk"

  Piotr Wereśniak wyreżyseruje komedię romantyczną "Nie kłam, kochanie". Scenariusz do filmu napisała Ilona Łepkowska. Zdjęcia rozpoczną się w połowie sierpnia - poinformował w piątek, 29 czerwca, reżyser.

 • Nagrał bajkę dla synka!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", czeka na orzeczenie sądu, dzięki któremu zostanie... ojcem. Adoptowany syn jego żony, Kate Rozz, już od jakiegoś czasu nazywa Piotra tatą. Specjalnie dla Shaantiego aktor nagrał audiobooka z nieśmiertelnym "Pinokiem".

 • Ślubem zaskoczył wszystkich

  To już nie są plotki - Piotr Adamczyk ożenił się z Kate Rozz.

 • Czartoryska musi być wściekła! Przez decyzję aktora straci pracę?

  Kiedyś byli sobie bardzo bliscy. Prasa rozpisywała się, że Anna  i Krystian Wieczorek (41 l.) zbliżyli się do siebie pod wpływem podobnych doświadczeń.  Gdy bowiem spotkali się na planie serialu „Dom nad rozlewiskiem”, ona była świeżo po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem (45), on zaś leczył rany po związku z Dorotą Androsz (37).  Huczało wtedy od plotek, że są parą. Zakochane małżeństwo grali...

 • Pokochał dzieci żony jak swoje

  Piotr Adamczyk uchodził za faceta, który uwielbia piękne kobiety, ale nie lubi zobowiązań. A tu taka odmiana! Ożenił się i stara się... o syna!

 • "Sama słodycz": Fryderyk gubi Stasia, a sam wpada w sidła Patrycji!

  ...  Staś (Olaf Marchwicki), ku swojemu wielkiemu niezadowoleniu, nadal mieszka u taty i nie ustaje w staraniach, żeby go do siebie zniechęcić. Fryderyk (Piotr Adamczyk) natomiast podejmuje kolejne próby "bycia dobrym ojcem", co różnie się kończy... Staś na każdym kroku go punktuje i wytyka, że nie ożenił się z jego mamą. Rekrut dość opacznie radzi sobie z trudnymi pytaniami dociekliwego syna...

 • Lekka historia miłosna

  Skończyły się zdjęcia do najnowszej kinowej komedii romantycznej Ilony Łepkowskiej - "Nie kłam, kochanie". Będzie to historia miłości, lekka i przyjemna do przyswojenia, osadzona w dzisiejszej rzeczywistości, w której kłamstwo robi wielką karierę.