• Informacje na temat:

  piotr adamczyk urodziny

Artykuły na temat: piotr adamczyk urodziny
 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk kończy 42 lata. Wiemy, co chce robić w przyszłości!

  Piotr Adamczyk, czyli Fryderyk z "Samej słodyczy", świętuje dziś 42. urodziny. Laureat Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" żartuje, że coraz bardziej zbliża się do momentu, w którym będzie mógł całkowicie oddać się swojej największej pasji. A jest nią... ogrodnictwo!

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  ...zobaczymy ją w zupełnie nowym wcieleniu - 8 marca przyszłego roku na ekrany kin wejdzie bowiem komedia romantyczna "Całe szczęście", w którym zagrała u boku m.in. Piotra Adamczyka, Mariety Żukowskiej...

 • Adamczyk jak Karewicz

  Piotr Adamczyk zagrał młodego Hermana Brunnera w filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. "Emil Karewicz stwierdził, że przekazuje rolę w dobre ręce. Dało mi to wiarę w to, że nic nie zepsuję" - wyznaje aktor.

 • "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  Rosati poznała trzy lata temu. To on - ortopeda Robert Śmigielski - leczył skomplikowane złamanie stopy gwiazdy po wypadku, jakiemu uległa, jadąc samochodem ze swym poprzednim ukochanym, Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się jednak, a ich zerwanie było głośno komentowane w polskich mediach. Bardzo szczery wywiad, w którym Weronika Rosati opowiedziała o kulisach swego rozstania...

 • Nie żałuję sobie dobrego jedzenia

  Spotykamy się w urokliwym, magicznym zakątku - cukierence Stary Dom tuż przy restauracji o tej samej nazwie. - To miejsce jest spełnieniem moich marzeń - przyznaje Piotr Adamczyk. Aktor opowiada, przy ciastku i kawie, o swych największych pasjach - kuchni, pracy oraz samym życiu.

 • To już koniec małżeństwa Rozz i Adamczyka?

  Piotr Adamczyk (41 l.) nie ma powodów do narzekań w życiu zawodowym. Ostatnio został laureatem "Telekamery", co jeszcze bardziej ugruntowało jego pozycję na rynku. Telefony z propozycjami wręcz się(...) Mii i Shaantiego, nadal starają się utrzymywać poprawne relacje. Jednak większość czasu spędzają osobno. Nawet swoje ostatnie urodziny Piotr spędzał samotnie. Trzeba przyznać, że jak na roczne...

 • Życie zaczyna się po czterdziestce

  Kryzys wieku średniego? Dobry żart! Piotr Adamczyk czterdzieste urodziny świętował ze świeżo poślubioną żoną i dwójką jej dzieci. Forma mu dopisuje, a zleceń nie brakuje. Czego więcej potrzeba do szczęścia?

 • Weronika Rosati 30. urodziny świętować będzie z ukochanym?

  Weronika Rosati, czyli Maria Jordan z "Hotelu 52", być może pojawi się dziś wieczorem w towarzystwie Piotra Adamczyka, czyli Andrzeja Zawadzkiego z "Przepisu na życie", na galowej premierze filmu "Wkręceni". Niewykluczone, że właśnie w ten sposób świętować będzie swe - przypadające dzisiaj - 30. urodziny!

 • "Sama słodycz": Dziś premiera nowego serialu TVN

  Piotr Adamczyk, jakiego jeszcze nie znamy i Olaf Marchwicki, którego z pewnością wszyscy pokochamy! Po raz pierwszy w serialu taki oryginalny duet pierwszoplanowych bohaterów - mężczyzna i chłopiec, którzy uczą się wzajemnie od siebie podejścia do życia.

Dyskusje na temat: piotr adamczyk urodziny
 • Re: "Klan": Lubiczowie świętują 18. urodziny!

  I po co uśmiercili Ryśka Lubicza? Mógł go zagrać inny podobny aktor, np. Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Piotr Adamczyk czy Andrzej Grabowski. Są nawet bardziej podobni do Ryśka, niż nowy Daniel do poprzedniego. Najwyżej Grażynka by się zastanawiała przez chwilę, czy to rzeczywiście Rysio. Już Monika pokazała, że można własnego syna Daniela nie rozpoznać, żeby widzowie łatwiej zmianę aktora