• Informacje na temat:

  piotr adamczyk wiek

Artykuły na temat: piotr adamczyk wiek
 • Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak planują przyszłość. Zostaną rodzicami?

  Oboje znają gorycz rozpadu małżeństwa. Piotr Adamczyk (47 l.) i Karolina Szymczak (27 l.) znów uwierzyli w miłość i planują przyszłość.

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Magda Gessler chce wydać autobiografię! Opowie o relacji z Adamczykiem?

  ...stali z kieliszkami pełnymi szampana. Kobieta szaloną jest!" - cieszy się.  Prawdopodobnie Gessler zdradzi też szczegóły swojej niegdysiejszej relacji z Piotrem Adamczykiem. Co prawda aktor zarzeka(...), musi powstać. Mój wiek też o tym mówi, że wreszcie trzeba zacząć ją pisać w sposób dosłowny i konkretny. Wydaje mi się, że może wtedy ludzie zaczną szanować innych i zaczną się bać oszukiwania...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Adamczyk szuka idealnej kobiety

  W filmowym światku nie umie rozpychać się łokciami, nie walczy o role, a jego wielkim atutem jest skromność. W niebieskich oczach Piotra Adamczyka (39) odbija się łagodność i spokój. Taki już jest. Tę postawę zawdzięcza swojej mamie. To ona go wychowywała, pokazywała świat, uczyła życia. I zawsze w niego wierzyła. Praktycznie nie znał ojca, który zmarł, kiedy Piotr miał zaledwie osiem lat. Wtedy...

 • Piotr Adamczyk: Wszystko dla mamy

  W filmowym światku nie umie rozpychać się łokciami, nie walczy o role, a jego wielkim - atutem jest skromność. W niebieskich oczach Piotra Adamczyka (39 l.) odbija się łagodność i spokój. Taki już jest.

 • Anna Matysiak zachwycona strojami z lat 20. Zamierza czerpać z nich inspiracje

  ...się w rolę Majki Lisieckiej, córki Kariny i Szczepana, granych przez Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. - Fajne jest to, że jak się spotkałam z bohaterami, których już znałam, np. z moimi rodzicami(...) w stylizacjach zacząć przemycać fragmenty strojów z tamtych epok, bo rzeczywiście bardzo fajnie się w nich czułam. Mam wrażenie, że z wiekiem staję się coraz bardziej spokojna i jeżeli tylko zakryję...

 • Jan Paweł II bohaterem festiwalu

  Tegoroczna, 35. edycja trwającego od soboty, 16 lipca, festiwalu w Giffoni, na południu Włoch, w którego jury zasiada wyłącznie młodzież i dzieci, dedykowana jest polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II i jego ojczyźnie. Gościem specjalnym festiwalu jest polski aktor i odtwórca głównej roli w filmie "Karol - człowiek, który został papieżem" - Piotr Adamczyk.

 • Te gwiazdy zarabiają miliony!

  ...reklamodawcy są chętni zainwestować w piątkę słynnych aktorów? Dużo! Piotr Adamczyk - 593 tys. zł - Jest polskim, serialowym numerem jeden pod względem atrakcyjności dla reklamodawców. A to(...) i filmowa sława, poważanie oraz wiek sprawiają, że temu nazwisku jesteśmy w stanie zaufać bez chwili wahania.   Oprac.: nex (Na podstawie: TV Guide)

 • Premiera filmu "Chopin, pragnienie miłości"

  W piątek, 1 marca, w warszawskim Multikinie, odbędzie się uroczysta premiera filmu Jerzego Antczaka, "Chopin, pragnienie miłości" . Tego samego dnia film wchodzi do kin w całej Polsce. W premierze, poza ekipą twórców, weźmie udział wiele znanych osobistości - artystów, polityków. Film opowiada o ośmioletnim związku największego polskiego kompozytora z jedną z najgłośniejszych pisarek epoki romantyzmu - George Sand.

Wideo na temat: piotr adamczyk wiek
 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...