• Informacje na temat:

  piotr bobek

Artykuły na temat: piotr bobek
 • "W rytmie serca: Debiut Filipa Bobka!

  ...​W kolejnym odcinku do obsady dołączy Filip Bobek. Zagra Piotra Nowackiego brata Weroniki (Maria Dębska).

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • "W rytmie serca": Filip Bobek dołącza do obsady!

  W jaką rolę wcieli się aktor w nowej odsłonie "W rytmie serca"? Według zapowiedzi Filip Bobek zagra brata Weroniki (Maria Dębska) - Piotra Nowackiego. Okaże się, że  Piotr to były policjant, który(...) zobaczyć m.in. Marię Dębską, Piotra Polka, Artura Żmijewskiego, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak. 

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • Filip Bobek najseksowniejszy

  ...29-letni Filip Bobek został wybrany najseksowniejszym mężczyzną polskiego show-biznesu przez czytelników magazynu "SHOW". Wyprzedził nawet gwiazdora bijącego rekordy popularności serialu "Majka".

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "W rytmie serca": Maria zdradzi Adama?

  W najbliższą niedzielę okaże się, że Marię (Barbara Kurdej-Szatan) i Piotra (Filip Bobek) łączy coś więcej niż tylko przyjaźń...

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • "W rytmie serca": Uciekinier atakuje!

  Piotr (Filip Bobek) ukrywa się w mieszkaniu, które należy do Adama (Mateusz Damięcki)... Gdy lekarz zagląda na strych, uciekinier brutalnie go atakuje!

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: piotr bobek
Dyskusje na temat: piotr bobek
 • Re: "M jak miłość": Piotr Narlewski - nowy w obsadzie serialu

  franus mial traume jak byl maly chomik mu zdechl

 • Re: Julia Kamińska szykuje się do ślubu?

  Julia Kamińska i Filip Bobek to jest wymarzona para ,a nie Piotr Jasek .

 • Re: "Singielka": Nowy serial TVN już jesienią!

  Myślę że Singielka powtórzy sukces Brzyduli bo: w obsadzie są m.in. Filip Bobek i Julia Kamińska, Głównym scenarzystą jest Piotr Jasek (pisał Polską BrzydUlę).

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  My tutaj podajemy argumenty dlaczego Filip Bobek ma zagrać Karol a znając życie P. Ilona Łepkowska i Pan Piotr Wereśniak nawet na to nie spojrzą i wszystko psu w bude.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek jest stworzony do roli Karola. Jest o wiele bardziej atrakcyjny niż Piotr Adamczyk, Borys Szyc czy Robert Więckiewicz. Filip posiada wszystkie walory, które powinien mieć Karol. Jest niesamowicie czarujący i powoduje, że kobiety tracą głowę, uwodzi głosem i przemiłym uśmiechem, zniewala spojrzeniem i nie sposób się jemu oprzeć. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Och Filip !

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Uważam, że tylko Filip Bobek nadaję się do tej roli i nikt inny!!! Jest młodym, atrakcyjnym i w ogóle zdolnym i wspaniałym aktorem i idolem przede wszystkim dużej ilości płci pięknej;) Piotr Adamczyk jest odrobinę za stary do tej roli i nie grzeszy urodą. Brzydulomania trwa nadal i jeśli Filip zostanie wybrany to film będzie miał o milion więcej widzów!!!:)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Karol musi mieć to coś, czego nie ma nikt inny. Piotr Adamczyk też ma wygląd trzpiota, i tak do końca nie wiadomo, czy jest przystojny, czy to taki zwykły świński blondyn. Filip Bobek też taki jest. Kiedy patrzę na niego nie jestem pewna czy w ogóle mi się podoba. Ale nie potrafię przejść obojętnie. Chcę na niego patrzeć jeszcze i jeszcze. To chyba właśnie jest to COŚ.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  ja nie wątpię, że Borys, że Piotr, że Robert znane aktory są... ale nie masz amanta nad Filipa i uwodziciela nad Bobka :) niechże się chłopak sprawdzi na dużym ekranie - młody, zdolny, atrakcyjny wszak...i ślicznie syczy ;)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Och, Filip -och, Karol :) Nie ma lepszego kandydata do tej roli niż Filip Bobek. Magnetyczny głos, uroda, subtelność, świetna mimika, doskonała gra aktorska - czego więcej potrzeba? Hipnotyzował przed ekranami miliony jako Marek Dobrzański, teraz też "Och Karol" z Filipem w roli głónej ma zapewniony sukces. Piotr Adamczyk ? już chyba trochę za późno dla tego aktora na rolę pechowego amanta