• Informacje na temat:

  piotr bugajski lodz

Artykuły na temat: piotr bugajski lodz
 • Berła dla Gajosa i Adamczyka

  Nagrodę Złotego Berła - wyróżnienie Fundacji Kultury Polskiej - odebrał w poniedziałek, 5 września, w Warszawie wybitny polski aktor i reżyser, Janusz Gajos. Tzw. Małe Berło - nagrodę przyznawaną przez laureata Złotego Berła - otrzymał aktor Piotr Adamczyk.

 • Rozpoczyna się Camerimage 2009

  Pokaz filmu "Aż po grób" w reżyserii Aarona Schneidera ze zdjęciami Davida Boyda zainauguruje w sobotę konkurs o Złotą Żabę 17. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage 2009. Tegoroczna impreza odbywać się będzie w Łodzi w dniach 28 listopada - 5 grudnia.

 • ENEMEF: Polskie kino 2013

  ENEMEF: Polskie Kino to noc z najciekawszymi polskimi filmami 2013 roku. W repertuarze znalazły się cztery produkcje, docenione nie tylko przez krytykę, ale także przez widzów. Nocny maraton odbędzie się w piątek, 20 września, w 22. kinach sieci Multikino.

Wideo na temat: piotr bugajski lodz
 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...