• Informacje na temat:

  piotr cieślak

Artykuły na temat: piotr cieślak
 • Piotr Cieślak nie żyje. Przegrał walkę z chorobą!

  Nie żyje Piotr Cieślak († 66l.), aktor, reżyser i mąż Jadwigi Jankowskiej-Cieślak (64 l.). Utytułowana aktorka przeżywa teraz trudne chwile.

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak była największym wsparciem dla męża

  ...nastolatki. A Jadwiga Jankowska-Cieślak (67 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała jak magnes. Jej pierwszą i jedyną miłością przez ponad 40 lat był aktor i reżyser teatralny Piotr Cieślak (†67(...) wspominając - opowiadał pan Piotr. W środowisku artystycznym Jadwiga Jankowska-Cieślak zawsze trzymała się z boku. O nic nie zabiegała. Choć zdobyła wiele nagród, włącznie ze Złotą Palmą w Cannes...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Los nie szczędził jej ciosów

  ..., a podczas egzaminów wstępnych poznała swojego przyszłego męża Piotra Cieślaka (†66), który był jej pierwszą miłością. "Układałem teczki osobowe, wzywałem kandydatów na salę. W pewnej chwili wyczytałem(...)" - wspominała Jadwiga Jankowska-Cieślak (65 l.) swoje dzieciństwo w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". "Uważał, że poprzez ból dojdziemy do lepszej świadomości. Mama wtedy płakała, ale słowo ojca było dla...

 • Seweryn i Cieślak w "Szkole żon"

  "Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a, z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych, to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 15 października.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak wspiera męża w chorobie

  Choć los jej nie rozpieszczał i zagrała niewiele ról na miarę swego talentu, Jadwiga Jankowska-Cieślak (63 l.) uważała się za kobietę szczęśliwą. Mąż Piotr Cieślak (65 l.), z którym spędziła ponad 40 lat, był jej opoką. Dziś to ona drży o jego zdrowie...

 • Rubik o konflikcie z Villas

  Piotr Rubik nie chce komentować krytycznych słów Violetty Villas.

 • "07 zgłoś się": Bronisław Cieślak jest dumny ze swoich dzieci

  Bronisław Cieślak, czyli porucznik Sławomir Borewicz z kultowego serialu „07 zgłoś się”, jest bardzo zadowolony, że żadne z jego trojga dzieci nie zdecydowało się na zostanie aktorem...

 • Jak powstał serial o poruczniku Borewiczu?

  Na rynku księgarskim ukazała się książka "07 zgłasza się. Opowieść o serialu" Piotra K. Piotrowskiego. To prawdziwa gratka dla niemałego grona miłośników przygód porucznika Borewicza (Bronisław Cieślak).

Zdjęcia na temat: piotr cieślak
 • Jadwiga Jankowska-Cieślak, Piotr Cieślak
Wideo na temat: piotr cieślak
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1390.

  Mimo obaw Kasi, sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz. Po nagraniu wywiadu z Piotrem, Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że swoim zachowaniem Walawski ściągnie na nich wszystkich nieszczęście. Na odpowiedź Rosjan nie trzeba długo czekać; w kierunku spacerujących w parku Igi, Piotra i ich dzieci padają strzały

Dyskusje na temat: piotr cieślak
 • Re: "Barwy szczęścia": Walawski wykorzystuje Ewunię!

  Kto wie, że serialowy Piotr (Piotr Jankowski) prywatnie jest synem aktorki Jadwigi Cieślak?

 • Re: "07, zgłoś się!": Bronisław Cieślak - Dołki nauczyły go doceniać górki

  Bzdury piszesz . Nie dostaje się ,, propozycji pracy w SLD '' ot , tak sobie , jak w przypadku normalnego człowieka . Czym była komunistyczna tv pamiętam do dziś . I czy tego chcesz czy nie pan Bronisław Cieślak był twarzą tej propagandy .

 • Re: "07, zgłoś się!": Bronisław Cieślak - Dołki nauczyły go doceniać górki

  Kiedy się tala szacunku nauczy dla drugiej osoby? Kościelnych obchodzi kto komuch a kto nie a później gra tak samo, zadbać tylko o własne dupy a i sąsiada podjebac jak jest okazja.

 • Re: "Barwy szczęścia": Cudowna przemiana Piotra Walawskiego

  (Agnieszka Kawiorska) Kuba Pawłowicz (Krystian Wieczorek) Magda Pawłowicz (Marcelina Zawadzka) Zuzia Śliwińska (Katarzyna Cerekwicka) Piotr Śliwiński (Stefano Terrazzino) Gosia Śliwińska (Katarzyna Bujakiewicz) Klaudia Nowak (Katarzyna Ankudowicz) Joanna Nowak (Anna Czartoryska-Niemczycka) i Monika Nowak (Kaja Paschalska) Kinga Cieślak (Ewelina Flinta) Lucyna Cieślak (Kasia Wilk)

 • Re: "Malanowski i Partnerzy": Bronisław Cieślak jak James Bond

  Bronek jest rewelacyjny. Porównajcie z nim takich aktorów, jak Piotr Fronczewski, czy Jan Englert. Przy Cieślaku wyglądają niczym starcy podglądający Zuzannę w kąpieli. A Bronek w dalszym ciągu robi swoje i nie chwali się. Tak trzymać! Taką formę długo trzymał Paul Newman.

 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Cieślak-zapijaczona czerwona menda i jemu podobni 08.30 TVN - Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Weglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK 18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego . Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów? 19.30 TVP1 - Wiadomosci - prowadzi Piotr Kraśko