• Informacje na temat:

  piotr cyrwus brat

Artykuły na temat: piotr cyrwus brat
 • "Klan": Piotr Cyrwus rozważa powrót do "Klanu"?

  Piotr Cyrwus, który dla milionów telewidzów na zawsze pozostanie nieodżałowanym Ryśkiem Lubiczem z "Klanu", często wraca myślami do chwil, które spędził na planie najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Czy po ponad siedmiu latach od odejścia z serialu żałuje, że zrezygnował z roli, która dała mu ogromną popularność? Czy rozważa powrót?

 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem.

 • "Na Wspólnej": Brat nie chce go znać!

  Zgodnie uznają, że ojciec przesadza, robiąc z tego problem. On uświadomi im, że gdyby to on miał na boku kochankę i dziecko, też pewnie trudno by im się było z tym pogodzić. Natomiast Muszko (Piotr Cyrwus) ostrzeże sąsiada, by nie starał się odszukać brata, bo Antoni może upomnieć się o spadek po ojcu. Maria (Bożena Dykiel) stanowczo sprzeciwi się takiemu rozumowaniu. Tymczasem pracownica...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • "Na Wspólnej": Żona dla brata

  By zatrzymać swojego ukraińskiego brata w Polsce, Hoffer zaangażuje się w szukanie dla niego odpowiedniej kobiety.

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

 • "M jak miłość": Bracia Mroczkowie porzucają serial?!

  ...czytanie scenariusza nowego filmu "Raz, jeszcze raz", które odbyło się w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Oprócz Mroczków w spotkaniu wziął udział m.in. Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany(...)". Czy to oznacza, że braci nie zobaczymy w jesiennej odsłonie "M jak miłość"? Uspokajamy fanów: obu bohaterów (Piotrka i Pawła Zduńskich) czekają bardzo interesujące wątki. Zobaczcie sami!

 • Rysiek z "Klanu" umrze!

  Tego nikt się nie spodziewał! Po prawie piętnastu latach Piotr Cyrwus odchodzi z telenoweli "Klan". Już wiadomo, że jego bohater, Rysio Lubicz, umrze. Aktor będzie pracował na planie serialu tylko do końca stycznia.

 • "Klan": Grażynka i Poldek pobiorą się za dwa tygodnie!

  Grażyna Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowa po śp. Ryszardzie (Piotr Cyrwus), i jej narzeczony Leopold Kwapisz (Grzegorz Wons) wezmą ślub w ekspresowym tempie. Uda im się pokonać wszystkie trudności i załatwić formalności.

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Kiedyś byli idealną parą. Potem nastąpił burzliwy okres, który zakończył się rozwodem. Teraz ponownie staną na ślubnym kobiercu. "Mój bohater doszedł w końcu do wniosku, że nie ma wspanialszej kobiety, niż jego była żona" - mówi Andrzej Grabarczyk, odtwórca Jerzego w "Klanie".

Dyskusje na temat: piotr cyrwus brat
 • Re: Rysio (Piotr Cyrwus) włączył się...

  Rysiek z klanu co pije wode z kranu jest cool.Był juz ochroniarzem Gundisa w Ekstardycji,takije tradycji

 • Re: Żył pięknie i pogrzeb miał piękny

  tyle lat wysmieawania a Piotr Cyrwus pokazał że ma charakter. Zarabiał tysiące za jeden odcinek a mimio to wybrał teatr.Szacun panie Piotrze. Płynie Pan pad prąd. Cie Bóg opuścił...co ty wygadujesz ? jaki szacun ? Jaki charakter ? a może ten pajac to Twój brat ???