• Informacje na temat:

  piotr cyrwus dziadkiem

Artykuły na temat: piotr cyrwus dziadkiem
 • Piotr Cyrwus od 30 lat podziwia żonę! Dużo jej zawdzięcza!

  Piotr Cyrwus (56 l.) pochodzi z Podhala i tęskni za górami. Gwiazdor serialu "Klan" uwielbia też Warszawę. Zawsze u jego boku, niezależnie od miejsca, jest żona – Maja Barełkowska (55 l.)

 • Piotr Cyrwus: Rozwód wisiał na włosku!

  Gdy do małżeństwa Piotra Cyrwusa (52 l.) i Mai Berełkowskiej (51 l.) wkradła się rutyna, a potem niezdrowe fascynacje, omal się nie rozstali!

 • Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska: tygodnik zdradza kulisy ich małżeństwa

  ...​Przed laty połączyła ich wielka miłość, o którą w chwili życiowego kryzysu zawalczyli ponownie. Dziś Piotr Cyrwus (55 l.) i Maja Barełkowska (54 l.) lubią być razem. Jak wygląda ich małżeństwo? Tygodnik "Dobry Tydzień" odsłania kulisy.

 • Rysiek z "Klanu" został... dziadkiem

  Moda na ojcostwo po czterdziestce w show-biznesie trwa. Tymczasem Piotr Cyrwus (51 l.), znany z roli Ryśka w serialu "Klan", właśnie został dziadkiem.

 • Piotr Cyrwus: Trudno być góralem

  ...nazwisko, co ja. Samych Piotrów Cyrwusów jest kilku, jeżeli nie kilkunastu. Zna pan historię rodziny? - Ciągle zbieram się do poszperania w archiwach i zawsze brakuje mi czasu. Ale wiem, że dziadek ze(...) od samego początku. Po drugim egzaminie do szkoły aktorskiej nie znalazłem się na liście przyjętych. Pomyślałem: trudno. I wtedy na korytarz wyjrzał dziekan PWST. - Ty jesteś Cyrwus? - zapytał...

 • ​Lubiczowie wrócili na plan!

  Ryszardzie Lubiczu (Piotr Cyrwus).  Szkocja, zaginięcie i... handel żywym towarem Anna (Joanna Żółkowska) wpadnie w rozpacz z powodu wyjazdu swojego wychowanka Błażeja (Maciej Chorzelski) na studia do(...) Kazuń (Konrad Darocha) zostanie asystenem reżysera. Natomiast na drodze do szczęścia jej brata Maćka (Piotr Swend) i Martynki (Natalia Antoszczak) pojawią się poważne przeszkody. Urzędnik USC (Ireneusz...

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny(...). Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.