• Informacje na temat:

  piotr czarnecki

Artykuły na temat: piotr czarnecki
 • Michał Czarnecki: dzięki żonie stanął na nogi! Wiele mu wybaczyła!

  Michał Czarnecki (40 l.) walcząc o sukces aktorski długo był mężem i ojcem na odległość. Nie ustrzegł się też pokus związanych z zawodem. Jednak udało mu się ocalić rodzinę.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • Piotr Gliński po raz drugi został ojcem!

  ...​Doskonała wiadomość! Piotr Gliński (63 l.) niedawno po raz drugi został ojcem. On i jego żona Renata Koźlicka-Glińska (42 l.) powitali na świecie syna.

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Piotr Szwedes odpadł z "Tańca..."

  ...". Para zdobyła solidne 36 punktów. Nastał czas na drugi występ Olgi Bołądź i Łukasza Czarneckiego, którzy tym razem zaprezentowali quickstep, "Donna/Hashish". Piotr Galiński nie mógł się nachwalić(...)Jako pierwsza na scenie pojawiła się Olga Bołądź i jej partner Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli rumbę "I Don't Know How To Love Him". Jak ten występ skomentowała Iwona Pavlović? "Byłaś delikatna...

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • Szkoła

  Uczennica pierwszej klasy liceum Sara Czarnecka jest zła kiedy odkrywa, że jej chłopak Piotr Zaucha korzysta z aplikacji randkowej. By się zemścić także...

 • Pani minister już nie tańczy

  W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli była minister Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Najlepsi znowu okazali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • Zostaje zamordowany mężczyzna pracujący w agencji mody, Marek. Orlicz przesłuchuje właściciela firmy, Piotra Czarneckiego. W trakcie sekcji zwłok w organizmie...

 • Faworytka odpadła z "Tańca..."

  Z rywalizacji o Kryształową Kulę po raz pierwszy w historii programu odpadła para, która za swe tańce otrzymała od jury dwa razy po 40 punktów. W niedzielę, 14 listopada, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

Zdjęcia na temat: piotr czarnecki
Dyskusje na temat: piotr czarnecki
 • Re: Najsłynniejsze aktorskie klany

  -i-najwazniejsze-fakty-afery-i-powiazania-z-pis/6sz0ld4 2. Afera finansowania kampanii minister Anny Zalewskiej oraz innych polityków PiS z pieniędzy PCK Powiązani: Anna Zalewska, Piotr Babiarz Opis: 1,2 mln zł(...): Marek Chrzanowski, Zdzisław Sokal, Grzegorz Kowalczyk Opis: Śledztwo dziennikarskie wykazało, że przewodniczący KNF Marek Chrzanowski spotkał się w cztery oczy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim, który