• Informacje na temat:

  piotr czech

Artykuły na temat: piotr czech
 • Halina Mlynkova wywozi syna do Czech! Nowicki się wścieknie?

  Po roku spędzonym u boku czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronki (54) piosenkarka jest już najwyraźniej pewna, że to mężczyzna jej życia. Nic więc dziwnego, że podjęła decyzję o przeprowadzce do Czech, gdzie na co dzień mieszka jej narzeczony. Jednak aby nie komplikować życia swemu synowi Piotrowi (10 l.), którego ma z małżeństwa z aktorem Łukaszem Nowickim, chce poczekać, aż chłopiec...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Zasada przyjemności": Nowy serial kryminalny Canal+ od 9 czerwca

  Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Urszula Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska - między innymi te gwiazdy pojawią się w nowym serialu kryminalnym Canal+ "Zasada przyjemności".

 • Crispin Glover o "Hiszpance"

  Widzów czeka świetna zabawa, ale najlepiej, jeśli nie będą wcześniej wiedzieli, o czym jest ten film - tak "Hiszpankę", nową produkcję Łukasza Barczyka, promuje odtwórca jednej z głównych ról, popularny amerykański aktor Crispin Glover.

 • Polskie seriale podbijają świat

  ..."Przepis na życie", "Lekarze" i "Prawo Agaty", to seriale TVN, które oglądać mogą już nie tylko widzowie w naszym kraju. Te, pisane przez polskich scenarzystów seriale, zostały sprzedane m.in. do Rosji, Słowacji, Łotwy, Czech.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • “Barwy szczęścia”: Postrzelony Walawski zapadnie w śpiączkę!

  Rosyjska mafia zleci zamach na rodzinę Piotra (Piotr Jankowski). Ciężko ranny Walawski zapadnie w śpiączkę. Kto jeszcze powinien się bać o swoje życie?

 • RPA, Czechow i konie

  Prawie 200 filmów z całego świata, w różnych cyklach tematycznych, będą mogli obejrzeć widzowie 11. edycji Letniej Akademii Filmowej. Festiwal rozpocznie się w piątek w Zwierzyńcu na Lubelszczyźnie.

 • Korona królów

  ...szlaku z Czech do Wrocławia, jest formalnością. Telenowela historyczna, 25 min, Polska, 2018 Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak, Wojciech Pacyna Scenariusz: Agnieszka Olejnik(...): Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Martyna Dudek, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Piotr Gawron _ Jedlikowski, Hubert Wróblewski, Wenanty Nosul, Karina Seweryn, Paulina Lasota, Agata Bykowska...

 • Doktor Piotr i Pan Hell

  "Hel" , reż. Kinga Dębska, Polska/Czechy 2009, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 23 kwietnia 2010 roku.

Wideo na temat: piotr czech
 • Halina Mlynkova o mężu: Nie mieszkamy razem!

  planuje wysłać syna na lekcje czeskiego. Piotrek zdaje się nie podzielać obaw mamy i już planuje przeprowadzkę do Czech. – On ma największe parcie, żeby to zrobić, żeby już wyjechać i żeby tam(...)Halina Mlynkova przyznaje, że nie mieszka z mężem Leszkiem Wronką. Powodem wciąż odkładanej decyzji o przeprowadzce do Pragi jest troska o syna, 10-letniego Piotra. Wokalistka obawia się, że jest za