• Informacje na temat:

  piotr folk

Artykuły na temat: piotr folk
 • Nosowska najlepsza

  Waglewskiego. Sebastian Karpiel-Bułecka okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Album Roku Etno/Folk, natomiast zespół Foo Fighters triumfował jako Zagraniczny Album Roku. Po raz pierwszy Akademia(...) kategorii zdobył Piotr Kupicha z zespołem Feel. Gala Fryderyki 2008 odbyła się w warszawskiej Fabryce Trzciny, a gospodarzami muzycznej uczty byli Kayah oraz Marek Niedźwiecki. Wśród wręczających...

 • "Superstarcie": Liroy jurorem!

  Kolejne zmiany czekają nowy show TVP2 - "Superstarcie". W dzisiejszym odcinku (17 października) w fotelu jurorów u boku Wojciecha Manna pojawią się Liroy oraz aktorka Sonia Bohosiewicz.

 • Startuje nowy sezon

  ...ubrań "New Folk". Tymczasem w Zakopanem pojawia się narzeczona Mateusza. Do Agnieszki dociera, że po raz kolejny zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie. A może właśnie Mateusz jest "tym jedynym(...) i czy góralski klimat zmiękczy jej lodowate serce? I jaką rolę w tym wszystkim odegra Patryk (Piotr Zelt)?  Czarne chmury nad Anielą Na Anielę (Małgorzata Pieczyńska) spadną jak grom z jasnego...

 • Oglądalność: "Mam talent" niezagrożony

  Już chyba nic nie uratuje "SuperSTARcia" - z odcinka na odcinek oglądalność nowego show TVP2 spada.

 • Rubik chciał przejąć interes

  ...zaobserwować zainteresowanie folkiem, muzyką etniczną, alternatywną, która nie funkcjonuje w sferze medialnej, ale jednak istnieje. Legitymacja do uznania czegoś za dobre nie musi wynikać tylko z tego(...) przyjeżdżającym Polakom za pół ceny ( śmiech ). Myślę, że Joanka Słowińska powinna tu wygrać. Chociaż Piotrka Kupichę pamiętam jeszcze sprzed dziesięciu lat, z zespołu Sami i ich przeboju lata. Facet przez te...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Leonard Cohen skończył 80 lat

  Poeta, pisarz i bard, obdarzony głębokim, niskim głosem, którym śpiewa pieśni o samotności, religii i miłości - Leonard Cohen kończy w niedzielę 80 lat. Swoje urodziny Kanadyjczyk uczcił wydając nową płytę pt. "Popular Problems" - w polskiej edycji z tłumaczeniami swych tekstów.

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

 • Sopot TOPtrendy 2014: Sylwia Grzeszczak z przebojem roku

  Utwór "Księżniczka" Sylwii Grzeszczak został wybrany największym przebojem roku podczas Sopot TOPtrendy Festival. Z kolei w konkursie "trendy 2014" wygrała grupa Future Folk dowodzona przez Stanisława Karpiela-Bułeckę.

 • Przystanek Woodstock: Znamy półfinalistów

  Damian Ukeje, Audiofeels, Future Folk, Power Of Trinity to tylko niektórzy wykonawcy zakwalifikowani do półfinałów Eliminacji do Przystanku Woodstock.

Dyskusje na temat: piotr folk
 • Re: On ma to coś

  Dziękuje za serial wolny od seksu, pedziów i nierealnej rzeczywistości.Można oczywiście zarzucić wiele fabule ale Ojciec Mateusz jest o niebo lepszy od rodzimych serialowych produkcji : barw nieszczęścia, m jak mordobicie, pierwsza zazdrość czy na pojedynczej itd.Zwróćcie uwagę na obsadę w rolach głównych: Artur Żmijewski, Eryk Lubos, Kinga Preis, Piotr Folk, Sławomir Orzechowski, Michał