• Informacje na temat:

  piotr glowacki aktor

Artykuły na temat: piotr glowacki aktor
 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki sprzeciwia się... nadprodukcji aktorów

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z "Na dobre i na złe", uważa, że w Polsce istnieje... nadprodukcja aktorów. - Co roku szkoły teatralne wypuszczają 160 absolwentów, a pracę znajduje potem co czwarty - mówi.

 • Piotr Głowacki: Bajer i zabawa na full

  - "Disco polo" to jeden z najodważniejszych projektów filmowych, w jakich brałem udział - mówi Piotr Głowacki. Historia o dwóch chłopakach znikąd, dziewczynie z pierwszych stron kolorowych gazet i o muzyce, która w latach 90. ubiegłego wieku rozpaliła serca milionów Polaków, trafiła w piątek na ekrany kin.

 • Piotr Głowacki wkrótce zostanie ojcem!

  Nowy Rok aktor i jego ukochana zaczną we trójkę...

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Piotr Głowacki przeszedł metamorfozę. Jest nie do poznania

  Piotr Głowacki (38 l.) zdobył popularność, grając w filmach fabularnych i serialach stacji TVP, m.in. "Na dobre i na złe" oraz "Barwy szczęścia". Kiedyś gładko ogolony ze schludnie przyciętymi włosami. Dziś wręcz nie do poznania. Na premierze filmu "Planeta singli" 38-letni aktor zaprezentował swój nowy wizerunek. Jak Wam się podoba?

 • "Hiszpanka": Brytyjski aktor zawstydza Polaków

  Dziś, dokładnie 27 grudnia, mija 96 lat od wybuchu Powstania Wielkopolskiego - jedynego zwycięskiego powstania w naszej historii. Jednak to triumf, o którym się podejrzanie milczy - zauważają zagraniczni aktorzy, gwiazdy megaprodukcji "Hiszpanka". Czy dlatego, że celebracja porażek to część naszego narodowego DNA?

 • O Piotrze Głowackim (37 l.) mówi się jako o jednym z najzdolniejszych polskich aktorów. Gra dużo, a dziesięć miesięcy temu został po raz pierwszy tatą. Wraz z żoną podjął decyzję: on robi karierę, ona rezygnuje z pracy zawodowej i poświęca się wychowywaniu maluchów.

 • "Hiszpanka": Patriotyzm "z truskawkami i śmietaną"

  Amerykański aktor Crispin Glover i m.in. Jan Frycz, Jakub Gierszał, Jan Peszek i Piotr Głowacki zagrali w "Hiszpance", która trafi do kin 23 stycznia. Opowiadający o powstaniu wielkopolskim film, łączący prawdę historyczną z fikcją, wyreżyserował Łukasz Barczyk.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki zawsze gra na sto procent!

  Piotr Głowacki, czyli profesor Artur Bart z "Na dobre i na złe", bezgranicznie ufa reżyserom, z którymi pracuje. - Każdemu oddaję całego siebie: swój wizerunek, wyobraźnię, ciało... Wszystko! - mówi.

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

Wideo na temat: piotr glowacki aktor
 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach(...) „Inspekcja”. Bardzo ciekawe wyzwania, tym jestem w tej chwili zajęty najbardziej. Natomiast z planami filmowymi czekam do premier – mówi agencji Newseria Lifestyle Piotr Głowacki, aktor. „Inspekcja” jest

 • "Na noże": Na planie serialu

  Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera Jacka wcieli się aktor Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in. Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Aktorów na planie odwiedziła Kinga Burzyńska z "Dzień Dobry TVN". Co o odgrywanej przez siebie postaci powiedział Głowacki? Kto zagra czarny

 • Na planie trzeciego sezonu "Bez tajemnic"

  Do obsady trzeciej serii „Bez tajemnic” dołączył Piotr Głowacki. Aktor wcieli się w rolę księdza Konrada, który przeżywa kryzys wiary w siebie, Boga i zaczyna wątpić w sens bycia księdzem. Dodatkowo zmaga się z depresją, poczuciem winy i grzechu. Jego terapię wyreżyseruje nominowany do Oscara Bartek Konopka.