• Informacje na temat:

  piotr grabowski i blondynka

Artykuły na temat: piotr grabowski i blondynka
 • Gdy wydawało się, że kryzys w związku Anny Dereszowskiej (32 l.) i Piotra Grabowskiego (44 l.) został zażegnany, fotoreporterzy "Życia na Gorąco" przyłapali aktora z tajemniczą kobietą.

 • "Blondynka": Jak wójt z wójtem?

  W podwarszawskim Józefowie trwają zdjęcia do serialu "Blondynka".

 • Piotr Grabowski już nie jest samotny!

  Słoneczny wakacyjny poranek. Na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" w Nastajkach pod Ostródą przyjeżdża Piotr Grabowski (49 l.). Towarzyszy mu młoda kobieta. Piotr przedstawia ją członkom ekipy(...) się uśmiecha, z optymizmem mówi o przyszłości - dodaje. O nowej ukochanej Piotra Grabowskiego wiadomo niewiele. Aktor nie chce na razie mówić o niej w wywiadach. "Życie na Gorąco" dowiedziało się...

 • Gwiazdy w nowych polskich serialach

  Stacje telewizyjne nie pozwolą się nudzić swoim widzom. Już trwają prace nad nowymi serialami, które trafią do jesiennej ramówki. Szczegóły produkcji są trzymane w tajemnicy, bo mają być niespodzianką.

 • "Blondynka 3": Sylwia opuści Majaki?

  ...i zrobi wszystko, by utrzeć nosa wójtowi Traczykowi (Andrzej Grabowski) chcącemu wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści z budowy drogi ekspresowej mającej biec przez Majaki. - Sylwia będzie miała(...), podczas wizyty w Warszawie piękna pani weterynarz spotka byłego pracodawcę doktora DeDe (Piotr Gąsowski), który wyraźnie da jej do zrozumienia, że chętnie wdałby się z nią w niezobowiązujący romans...

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • Na planie "Blondynki"

  ...angażują się wszyscy mieszkańcy Majaków, łącznie wójtami sąsiadujących gmin (Andrzej Grabowski i Piotr Kozłowski). Pomiędzy wójtami dwóch gmin toczy się prawdziwy konflikt. Każdy z nich chciałby(...). "Blondynka" opowiada o losach mieszkańców wsi Majaki. W tytułowej roli Sylwii Kobus, lekarza weterynarii występuje Julia Pietrucha. Serial tworzony w oparciu o konwencję komediową, porusza również...

 • Anna Dereszowska: Jednak rozstanie

  Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Trzeba tylko wiedzieć jak radzić sobie z tymi gorszymi momentami. Niestety w dzisiejszych czasach pary bardzo często rozchodzą się zamiast spróbować pokonać kryzys.

 • Piotr Grabowski z piękną kobietą na premierze. Dużo młodszą!

  Piotr Grabowski (47 l.) na premierę spektaklu "Przekręt (nie)doskonały" w warszawskim Capitolu przyszedł w towarzystwie rudowłosej dziewczyny. Kim jest jego towarzyszka?

 • Będzie ślub?

  Już raz szykowali się do złożenia przysięgi małżeńskiej, ale przez zazdrość omal się nie rozstali. Czy tym razem Beatce i Andrzejowi z "Przepisu na życie" uda się stanąć na ślubnym kobiercu?