• Informacje na temat:

  piotr grabowski i jego pierwsza żona

Artykuły na temat: piotr grabowski i jego pierwsza żona
 • Żona Andrzeja Grabowskiego wyznaje: „Mąż zawsze chciał być w centrum uwagi i nie znosił sprzeciwu”

  ...​Zapadł właśnie wyrok o rozdzielności majątkowej małżonków. Jednak to dopiero początek! Głos zabrała Anita Kruszewska (47 l.), żona Andrzeja Grabowskiego (65 l.). „Mąż zawsze chciał być w centrum uwagi i nie znosił sprzeciwu” – opowiada.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Andrzej Grabowski przerywa milczenie na temat byłej żony. Wydał oświadczenie

  Andrzej Grabowski (66 l.) wydał oświadczenie, w którym prostuje wszystkie plotki, jakie krążyły na jego temat w ciągu ostatnich miesięcy. Aktor wyjaśnia, że rozstanie z Anitą Kruszewską kosztowało go bardzo wiele.

 • "M jak miłość": Czy żona dowie się o zdradzie Budzyńskiego?

  ..., czy mąż jest jej wierny, czy znowu kogoś ma na boku. Podczas podróży na konferencję poznała Wiktora Żaka (Piotr Grabowski). Po powrocie do Warszawy mężczyzna zaczął ją adorować. Tym razem to Andrzej(...) nie podobała się jego nadopiekuńczej matce (Maria Rybarczyk), która zawsze uważała, że jej syn zasługuje na kogoś wyjątkowego. Marta, która jest kobietą po przejściach, ma dorosłego syna Łukasza...

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Legendarny zespół rockowy zagra nad rozlewiskiem?

  Małgosia (Joanna Brodzik) przerazi się nie na żarty, gdy dowie się, że członkowie znanego zespołu rockowego postanowili spędzić noc nad rozlewiskiem. - Rockowcy do nas jutro przyjeżdżają! - powie Konradowi (Piotr Grabowski). - Boję się, że zdemolują pensjonat – doda.

 • Najgłośniejsze rozstania 2012 roku

  Czy Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej, czyli Dorocie Wolskiej z "Siły wyższej", i Piotrowi Grabowskiemu, czyli Konradowi z "Nad rozlewiska", uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • Wezmą drugi ślub!

  Po raz kolejny okaże się, że w uczuciach wszystko jest możliwe. Dowód? Małgosia (Joanna Brodzik) i Konrad (Piotr Grabowski) postanowią znów być razem! On ponownie poprosi ją o rękę i wezmą drugi ślub!

 • Miłosne wyznanie w... saunie

  Kiedy po rodzinnej wieczerzy wigilijnej wszyscy goście Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) pójdą na pasterkę, gospodyni i jej były mąż Konrad (Piotr Grabowski) postanowią odpocząć w saunie. To właśnie tam Konrad stwierdzi, że zazdrości Małgosi rozlewiska i życia z dala od miasta. Zrozumie też, że wciąż kocha eksżonę.

 • Seriale pełne gwiazd jesienią w Polsacie

  ...następne, szykuje dla nich mnóstwo niespodzianek. Czy to możliwe, by Halinka Kiepska (Marzena Kipiel-Sztuka) wreszcie wyzwoliła się od swojego bardzo... kiepskiego męża Ferdka (Andrzej Grabowski(...) zawsze mogą liczyć cztery wyjątkowe kobiety. Los połączy je po latach podczas zjazdu absolwentów szkoły, do której chodziły. Porzucona żona z dzieckiem (Socha), wzięta fryzjerka (Liszowska), niespełniona...

 • Otaczam się lepszymi od siebie

  ...lata działalności Teatru 6. piętro, gra u nas coraz więcej cenionych aktorów, choćby Piotr Fronczewski, Daniel Olbrychski czy Andrzej Grabowski. Należy im ustąpić miejsca na scenie i cieszyć się, że(...) trzymający w napięciu film akcji z dużymi pokładami miłości. Fajny scenariusz i debiut reżyserski Eugeniusza Korina, mojego wspólnika i dyrektora artystycznego Teatru 6. piętro. Rodzinna produkcja...

Wideo na temat: piotr grabowski i jego pierwsza żona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.