• Informacje na temat:

  piotr grabowski ma romans

Artykuły na temat: piotr grabowski ma romans
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Prawdziwa miłość czy przelotny romans?

  Niemal wszystkie bohaterki 6. serii mazurskiej sagi będą musiały odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto dla przelotnego romansu i ekscytującej przygody rezygnować z prawdziwej miłości. Czy dokonają właściwego wyboru?

 • "Świat według Kiepskich": Romans Halinki

  Rodzina Kiepskich śmieszy nas już od 15 lat. W nowych odcinkach też nie zabraknie zabawnych zwrotów akcji. Ferdek zostanie strażakiem, a Halinka wda się w romans z... Paździochem.

 • Anna Dereszowska nie chciała zagrać z Grabowskim?

  Anna Dereszowska (33 l.) i Piotr Grabowski (46 l.) nie są parą od prawie roku. Ostatnio aktorka ponoć odmówiła wspólnych scen z byłym partnerem...

 • "Kiepscy": Pies, bliźniaczki i romans Halinki

  We Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnej serii "Świata według Kiepskich". Do obsady dołączył pies a na planie pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki!

 • Okazja na ognisty romans!

  ...i prawdziwy donżuan! A do obsady dołączy Piotr Grabowski - błyskotliwy aktor, widzom znany m.in. z seriali "Barwy szczęścia" i "Dom nad rozlewiskiem". Pierwszy raz, Marta spotka nowego kolegę(...), komplementy… I okazja na ognisty romans! Czy Marta zdoła oprzeć się pokusie? Zwłaszcza po tym, jak Andrzej zawiódł jej zaufanie?

 • Rodzina i nieprzyjaciele

  Dramat "Po ślubie", horror "Noc oczyszczczenia: Anarchia", romans "Pożądanie", thriller kryminalny "Więzy krwi", muzyczny "Step Up: All In" oraz animacja "Samoloty 2" to sześć produkcji, które wchodzą do polskich kin w piątek, 18 lipca.

 • "Świat według Kiepskich": Nowy sezon. Romans Halinki z Paździochem!

  We Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnej serii "Świata według Kiepskich". Do obsady dołączył pies a na planie pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki! Ferdek w końcu znajdzie pracę. Będzie też bardzo gorąco - za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z ... Paździochem. Nowe odcinki reżyseruje Patrick Yoka, Emisja następnego sezonu planowana jest jesienią w Telewizji Polsat.

 • "Barwy szczęscia": Kolejny romans

  Przez romans Romana z lekarką Renatą świat Marii runął w gruzach. Ale teraz kobieta sama wpadnie w sidła miłości.

 • Piosenkarka i gitarzysta poznali się w programie "The Voice of Poland", gdzie jako jurorzy oceniali uczestników. Tabloidy dowiedziały się, że po rozstaniu z Piotrem Schrammem celebrytka romansuje(...) na pożegnanie, czy też z innego powodu?" - czytamy. Piotr Krysiak, biograf Edyty, twierdzi, że piosenkarka przy pierwszym kontakcie "jest ujmująca i prawie zawsze wzbudzająca współczucie". Swoją...

 • Grochowska i Adamczyk: Romans filozoficzny

  Telewizja Polska przygotowuje nowy spektakl teatru telewizji "Rzecz o banalności miłości" w reżyserii Feliksa Falka. W głównych rolach występują Agnieszka Grochowska i Piotr Adamczyk.

Dyskusje na temat: piotr grabowski ma romans
 • Re: Okazja na ognisty romans!

  Nowy amant Marty już występował w M jak Miłośc. W 357 odcinku Piotr Grabowski występował jako lekarz z CZD leczący chora Natalkę. Teraz wraca jako prawnik - reinkarnacja???? czy brak chętnych do gry w tym serialu.