• Informacje na temat:

  piotr grabowski życie nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: piotr grabowski życie nad rozlewiskiem
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski nie ogląda polskich seriali

  Piotr Grabowski, czyli Konrad Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" (emisję 6. serii - "Pensjonatu nad rozlewiskiem" - TVP1 rozpocznie 3 grudnia), nie przepada za polskimi serialami, bo - jak mówi - grają w nich ciągle ci sami aktorzy. - To jest nieciekawe i nudne - twierdzi.

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  Jesienią zobaczymy piątą serię sagi o losach Małgosi Jantar, mieszkającej na Mazurach. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

 • Piotr Grabowski przyłapany z tajemniczą kobietą

  Wygląda na to, że w życie uczuciowe Piotra Grabowskiego (51 l.) znów zakwitło!

 • "Życie nad rozlewiskiem 2" od grudnia

  2 grudnia TVP1 pokaże pierwszy odcinek czwartej serii "Życie nad rozlewiskiem 2". W głównej roli Małgorzaty Jantar ponownie zobaczymy Joanną Brodzik.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Życie Małgosi zmieni się w... koszmar!

  Już w 1. odcinku "Pensjonatu nad rozlewiskiem" (emisja w TVP1 we wtorek 27 lutego o godzinie 21.35) w pensjonacie prowadzonym przez Małgosię (Joanna Brodzik) zjawi się kilku mężczyzn, którzy sprawią, że spokojne i nieco nudne życie właścicielki uroczego siedliska najpierw nabierze rumieńców, a potem zmieni się w prawdziwy koszmar!

 • Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Padł pierwszy klaps na planie piątej serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", do której zdjęcia kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w okolicach Ostródy.

 • Piotr Grabowski już nie jest samotny!

  Słoneczny wakacyjny poranek. Na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" w Nastajkach pod Ostródą przyjeżdża Piotr Grabowski (49 l.). Towarzyszy mu młoda kobieta. Piotr przedstawia ją członkom ekipy(...) się uśmiecha, z optymizmem mówi o przyszłości - dodaje. O nowej ukochanej Piotra Grabowskiego wiadomo niewiele. Aktor nie chce na razie mówić o niej w wywiadach. "Życie na Gorąco" dowiedziało się...

 • Co dalej z "Życiem nad rozlewiskiem"?

  W życiu trzech pokoleń kobiet z mazurskiego zacisza mnóstwo zmian! Na pojezierzu, w Ostródzie i okolicach powstają zdjęcia do czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem".

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Prawdziwa miłość czy przelotny romans?

  Nad związkiem Małgosi (Joanna Brodzik) i Konrada (Piotr Grabowski) niespodziewanie zawisną czarne chmury. Właścicielka uroczego siedliska zorientuje się, że Adam (Mikołaj Krawczyk), który zamieszkał w pensjonacie nad rozlewiskiem, staje się jej coraz bliższy i coraz bardziej się jej podoba... Przystojny letnik po prostu zawróci jej w głowie! Marysia (Olga Frycz) ostrzeże matkę, że jeśli wda się...

 • Dynamiczny i pełen inwencji

  Piotr Grabowski opowiada, co się działo na planie serialu "Nad rozlewiskiem".

Dyskusje na temat: piotr grabowski życie nad rozlewiskiem