• Informacje na temat:

  piotr jankowski na wspolnej

Artykuły na temat: piotr jankowski na wspolnej
 • "Barwy szczęścia": Carrington - rozmowa z Piotrem Jankowskim

  Jego związek z „Barwami szczęścia” można porównać do starego małżeństwa. Przez lata pracy na planie przechodził różne stany - od euforii, po znużenie, kolejne wybuchy radości i zaskoczenia. Obecnie emitowane są odcinki 10. sezonu serialu, a on nie może się doczekać, co dla jego bohatera Piotra wymyślą scenarzyści.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak była największym wsparciem dla męża

  ...nastolatki. A Jadwiga Jankowska-Cieślak (67 l.), choć o to nie zabiegała, przyciągała jak magnes. Jej pierwszą i jedyną miłością przez ponad 40 lat był aktor i reżyser teatralny Piotr Cieślak (†67(...) długie włosy. I te jej usta! Popatrzyłem i powiedziałem do sekretarki, która stała obok: to będzie moja żona - wspominał pan Piotr. Chociaż ją sobie upatrzył, niełatwo było do niej podejść. Zawsze...

 • "Barwy szczęścia": Proces i oświadczyny

  Batalia wreszcie się skończyła. Sąd przyznał Marcie prawo do opieki nad córeczką.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Los nie szczędził jej ciosów

  ...wojny. Mama pracowała w Lublinie, w niemieckiej firmie, jako sekretarka, gdzie spotkała rewidenta Kazimierza Jankowskiego, w którym się zakochała. Niedługo po ślubie na świat przyszła ich pierwsza córka(...) dzieciństwo Jankowskiej dalekie było od ideału. Jej ojciec, generał brygady, rządził w domu niepodzielnie. Choć jego żona przed wojną dostała się na Akademię Wychowania Fizycznego, on widział ją jako...

 • Problemy serialowych kobiet

  Jak trudno być aktywną zawodowo matką, nie mając oparcia w mężczyźnie? Wiedzą o tym bohaterki seriali. Jak sobie radzą?

 • "Na Wspólnej": Serialowy rekordzista trafił “Na Wspólną”!

  Na serialowego rekordzistę niepostrzeżenie wyrósł 41-letni Piotr Jankowski, czyli Piotr Walawski z “Barw szczęścia”, Filip Bonnet z “O mnie się nie martw” i podkomisarz Mańkowski ze “Zbrodni”. Właśnie dołączył do obsady “Na Wspólnej”. Poznaj szczegóły!

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 14 marca, z programem musieli się pożegnać mistrz windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska-Michno.

 • "Na Wspólnej": Znowu razem

  ...mama pogodziła się z Krzysztofem. Na osobności Brzozowska postawi mężowi warunek: ma przestać ścigać Baliszewskiego (Piotr Jankowski) i szukać zemsty. Bo ciągłe wojowanie gubi go i prowadzi w ślepy...

 • "Roxanne" w wersji tango

  Jednym z największych przebojów Stinga z czasów grupy The Police jest utwór "Roxanne". W 2001 roku został przypomniany przez film "Moulin Rouge" Baza Luhrmanna, gdzie pojawił się w wersji tango. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do przeróbki tej wersji przygotowanej przez zespół al Tango! z Warszawską Orkiestrą Młodych Sinfonia Artis.