• Informacje na temat:

  piotr jasek brzydula

Artykuły na temat: piotr jasek brzydula
 • Julia Kamińska i Piotr Jasek zostaną rodzicami? "Często poruszają ten temat"

  Julia Kamińska (31 l.) i Piotr Jasek (52 l.) od wielu lat są szczęśliwą parą. Nie przeszkadza im różnica wieku. Zwłaszcza, że więcej jest spraw, które ich łączy niż dzieli. A na dodatek aktorka ponoć coraz częściej rozważa macierzyństwo!

 • Nowa miłość BrzydUli

  Julia Kamińska właśnie odebrała mercedesa, jest zakochana, kończy germanistykę, a propozycje ról sypią się jak z rękawa.

 • "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Na swoim instagramowym profilu Piotr Jasek, scenarzysta pierwszej serii "BrzydUli" zamieścił dwa fragmenty scenariusza do... drugiego sezonu serialu!

 • Zatorski kręci kolejną komedię

  17 września padł pierwszy klaps na planie komedii kryminalnej "Kumulacja" w reżyserii Ryszard Zatorskiego ("Dlaczego nie!"). Główne role w produkcji TVN grają: Lesław Żurek i debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider (serial "Nowa").

 • "BrzydUla": Jak wygląda dziś przystojny brat Uli?

  ...takie plany są - powiedziała Julia Kamińska, pytana o kontynuację serialu. Nic więc dziwnego, że Piotr Jasek, scenarzysta pierwszej części, a prywatnie partner aktorki, zdecydował się ziścić sny ukochanej i napisać scenariusz do 2. sezonu! W listopadzie 2018 na swoim Instagramie Jasek zamieścił dwa fragmenty scenariusza. Wpis oparzył hashtagami "brzydula2", "wielki dramat", "cdn" i "powrót...

 • Nie żyje Fernando Gaitan, twórca telenoweli "Brzydula Betty"

  ...przyciągnął przed telewizory aż 5 milionów widzów), była jednym z największych telewizyjnych hitów 2008 i 2009 roku i zarobiła dla TVN-u 136 milionów złotych... Nic więc dziwnego, że Piotr Jasek(...) Ana Bond, wiceprezes Sony Pictures TV ds. Produkcji Międzynarodowych Ameryki Łacińskiej i USA. Telenowela Gaitana - "Brzydula Betty" (oryg. "Yo soy Betty, la fea") - była jego życiowym dziełem. Została...

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  ...zdecydowała się na jego kontynuację. - Dobre pytanie, ale raczej nie do mnie - mówi Piotr Jasek, główny autor “BrzydUli" oraz “Singielki". - Mieliśmy gotowe scenariusze kolejnych odcinków, lecz nie zostały(...) w obu przypadkach powstają w tym samym zespole autorskim pod kierownictwem Piotra Jaska. Punkty wspólne znajdziemy w życiorysach głównych bohaterek. I  Ula “BrzydUla" Cieplak, i Elka “Singielka...

 • "BrzydUla" pokazała faceta

  Pamiętacie jeszcze Julię Kamińską (25 l.), serialową "BrzydUlę"? Aktorka małymi kroczkami wraca do show-biznesu. Na 25-leciu zespołu DeMono pojawiła się w towarzystwie swojego faceta, 46-letniego Piotra Jaski. Parę połączyła tvn-owska produkcja - Julia grała tam główną rolę, Piotrek był scenarzystą. Ciekawostką jest fakt, że mężczyzna jest w wieku... ojca Kamińskiej.

 • BrzydUla nie pokaże partnera

  Julia Kamińska (23 l.) i Piotr Jasek (43 l.) coraz odważniej pokazują się światu razem. Przyjaciele scenarzysty twierdzą jednak, że para nie chce wzbudzać zainteresowania bulwarowych mediów.

 • Julia Kamińska chwali sobie związek z dojrzałym partnerem. Podjęli ważną decyzję!

  Julia Kamińska (28 l.) i Piotr Jasek (49 l.) przygotowują się do obchodów 7. rocznicy wspólnego życia. Aktorka jest szczęśliwa u boku scenarzysty, podkreślając, że duża różnica wieku nie ma dla niej żadnego znaczenia. Na razie...