• Informacje na temat:

  piotr machalica i edyta olszowka

Artykuły na temat: piotr machalica i edyta olszowka
 • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Miłość, która ich unieszczęśliwiła!

  On był po przejściach, a ona... miała nadzieję. Edyta Olszówka (44 l.) i Piotr Machalica (61 l.) byli przekonani, że są stworzeni dla siebie. Niestety, los zakpił z ich planów. Dlaczego rozpadł się związek, który wydawał się być idealny?

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Edyta Olszówka i Piotr Machalica: Czyż faktycznie dali sobie jeszcze jedną szansę?

  Wrócili do siebie! – to krótkie zdanie od pewnego czasu krąży w aktorskim środowisku. Wszystko przez przeprowadzkę Piotra Machalicy (63) z Częstochowy do Warszawy. Aktor zakończył pracę dyrektora teatru, a osobą, z którą teraz często się spotyka, jest Edyta Olszówka (47).  Czy tak jest w istocie? "Piotr rzeczywiście dzwoni do Edyty, bo wie, że może liczyć na nią jako na przyjaciółkę. Ale...

 • Machalica i Olszówka znowu razem?

  Po burzliwym romansie rozstali się dwa lata temu, ale... Piotr Machalica i Edyta Olszówka chyba wciąż coś do siebie czują.

 • Piotr Machalica: W pogoni za miłością

  Jak wspomina swój dom na Śląsku? - Nigdy nie brakowało w nim miłości, mimo że, kiedy przyszedłem na świat, Henryk już z nami nie mieszkał - mówi Piotr Machalica (64 l.), który ma w zwyczaju nazywać nieżyjącego już ojca po imieniu. Senior rodu, znany aktor, pracował w teatrach w całym kraju, wciąż był w rozjazdach. To sprawiło, że Piotr musiał szybko przejść szkołę dojrzewania... - Tak naprawdę...

 • Machalica wspiera Olszówkę

  Mimo że Piotr Machalica (52l.) rozstał się z Edytą Olszówką (35 l.) wiele miesięcy temu, teraz - gdy aktorka jest w kiepskim stanie psychicznym - on znowu jest obok niej. Ostatnio zjedli razem obiad w jednej z warszawskich modnych knajpek - pisze "Fakt".

 • Edyta Olszówka zakochana? Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  Gdy Edyta Olszówka pojawiła się na jednej z niedawnych warszawskich premier, wzbudziła nie lada zainteresowanie.  Uśmiechnięta, szczupła, w letniej sukience, cierpliwie pozowała do zdjęć(...) poraniona po rozstaniu z wieloletnim partnerem, aktorem Piotrem Machalicą (64). "Jest mi ze sobą ciężko żyć. Nie wiem, czy w ogóle umiem kochać…" – opowiadała wówczas ze łzami w oczach. Dlatego, gdy...

 • Wielkie zmiany u Olszówki

  Ubiegły rok Edyta Olszówka zakończyła w świetnej formie. Czy wytrzyma bez problemów z wagą i z samą sobą?

 • Piotr Machalica i Edyta Olszówka wrócą do siebie?!

  Rozstali się lata temu. Ale Piotr Machalica (60 l.) nadal często widywany jest na spektaklach, w których grywa Edyta Olszówka (43 l.). Czyżby za nią tęsknił? A może liczy, że ich drogi znów się(...)" Machalica, a na pytanie, czy jego serce jest teraz zajęte, odpowiada: "Nie. Jestem wolnym człowiekiem". Czy aby na pewno nie mają szans na powrót?

 • Edyta Olszówka: Nadszedł jej czas

  Edyta Olszówka nie narzeka na brak nowych ról. Jednak w natłoku pracy aktorka coraz częściej myśli o tym, czego jej brak - dziecku.

Zdjęcia na temat: piotr machalica i edyta olszowka