• Informacje na temat:

  piotr małachowski

Artykuły na temat: piotr małachowski
 • Rio 2016: Piotr Małachowski oddał medal na licytację

  Zdobyty na olimpiadzie w Rio srebrny medal dyskobol Piotr Małachowski postanowił przekazać na licytację. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na operację oka małego Olka.

 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk wspierający charytatywną akcję "Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom". W piosence śpiewają gwiazdy sportu takie jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Piotr Reiss.

 • Rio 2016: Piotr Małachowski ma uroczą partnerkę Kasię i słodkiego synka Henia!

  ...​Piotr Małachowski (33 l.) ma naprawdę uroczą partnerkę. Kasia to prawdziwa kobieta sukcesu. Prowadzi własny kosmetyczny biznes, wspiera ukochanego, a ponadto wzorowo opiekuje się ich synem Heniem (3 l.).

 • Roman Polański: Odcisk dłoni

  Reżyser Roman Polański znalazł się w gronie 13 artystów, których odciski dłoni zostaną odsłonięte w niedzielę, 3 lipca, w Międzyzdrojach, podczas ostatniego dnia tegorocznego, X Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd - powiedziała w piątek dyrektor festiwalu, Małgorzata Małachowska.

 • Dominika i Sebastian Kulczykowie kupią srebrny medal Małachowskiego!

  Dominika (39 l.) i Sebastian (35 l.) Kulczykowie poszli w ślady swojego zmarłego taty i także postanowili zaangażować się w akcję charytatywną. Kupili srebrny medal Piotra Małachowskiego i tym samym pomogli sfinansować leczenie małego Olka.

 • Dyskobol zostanie aktorem?

  Robert Harting, który w Moskwie po raz trzeci z rzędu wywalczył tytuł mistrza świata w rzucie dyskiem, ma także aspiracje wykraczające poza stadion lekkoatletyczny. 28-letni Niemiec chciałby spróbować swoich sił jako aktor.

 • Zobacz więcej na www.stopcafe.pl

 • Premiera filmu o Tomaszu Majewskim

  Nigdy nie można stracić wiary w siebie - to puenta filmu dokumentalnego "Tomasz Majewski. Tak się robi historię", którego premiera odbyła się w Warszawie. Jest to opowieść o chłopcu, którego marzenia zaprowadziły z wiejskiego podwórka na olimpijskie podium.

 • Krótkie filmy w kawiarniach

  Około 50 krótkometrażowych filmów z różnych krajów - m.in. z USA, Niemiec, Rumunii i Polski - pokazanych zostanie na 8. Festiwalu Filmu Krótkiego w Warszawie, który rozpocznie się 26 maja. Projekcje będą organizowane w stołecznych klubach i kawiarniach. Wstęp na nie jest wolny.

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

Zdjęcia na temat: piotr małachowski