• Informacje na temat:

  piotr małaszyński i zona

Artykuły na temat: piotr małaszyński i zona
 • Żmijewski broni w sądzie reżysera oskarżonego o znęcanie się nad żoną!

  ...czekają Piotr Polk ( 51 l.) i Paweł Małaszyński (37 l.).

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Łączy ich jedno - chcą przeżyć

  ..."Misja: Afganistan" to 13-odcinkowa produkcja, która opowiada o żołnierzach II plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza (Paweł Małaszyński).

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Czeka na rolę życia

  ...- Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nie wiadomo jak nimi zawalony - mówi Paweł Małaszyński. I choć aktora można zobaczyć w obecnie w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę swojego życia.

 • Małaszyński z długą brodą

  Paweł Małaszyński z brodą, lekko rozczochrany? Okazuje się, że Joanna Chitruszko, żona aktora, woli swego mężczyznę trochę zarośniętego.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Premiera spektaklu "Di, Viv i Rose"

  ..., czyli Magda z "Reguł gry", Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", Paweł Małaszyński(...)", Piotr Zelt, czyli Patryk Koliba ze "Szpilek na Giewoncie" czy Aleksander Mikołajczak, czyli Kosecki z "Barw szczęścia". W naszej galerii znajdziecie relację z wydarzenia!

 • Małaszyński za gruby?

  Paweł Małaszyński przygotowując się do głównej roli w serial u "Twarzą w twarz" przytył 6 kilogramów. To skutek wytężonych ćwiczeń na siłowni oraz specjalnej diety bogatej w proteiny.

 • Znamy szczegóły kolejnego sezonu "Lekarzy"!

  Czy Alicja (Magdalena Różczka) i Maks (Paweł Małaszyński) wreszcie odnajdą spokojną wspólną przystań? Wszystko mogłoby wskazywać na to, że tak będzie. Ich związek będzie się rozwijał, postanowią(...) wie. Czy Jacek to będzie wielka miłość Beaty czy raczej wielkie kłopoty? Orda (Wojciech Zieliński) odbędzie swój wymarzony staż transplantologiczny pod okiem prof. Florczyka (Piotr Polk), i znów...

 • Paweł Małaszyński nareszcie w kinie

  Film "Świadek koronny" z Pawłem Małaszyńskim i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych - inspirowana faktami opowieść o młodym dziennikarzu śledczym, który staje twarzą w twarz z groźnym gangsterem - trafi na ekrany polskich kin 2 lutego - poinformował we wtorek, 5 grudnia, dystrybutor obrazu, firma ITI Cinema.