• Informacje na temat:

  piotr metz

Artykuły na temat: piotr metz
 • "Strażacy": Gościnnie Piotr Metz i odejście Daria?

  Dario ma gościa ze stolicy, Jakubowskiego, szefa dużej stacji radiowej (w tej roli Piotr Metz)... I dostaje życiową szansę. Czy wyjedzie z Żyrardowa i porzuci kolegów z OSP?

 • Hans Zimmer: Najlepiej pracuje mi się z Nolanem

  Hans Zimmer, wybitny kompozytor muzyki do takich filmów jak "Thelma i Louis", "Król Lew", "Piraci z Karaibów", "Gladiator", "Pearl Harbor" czy "Incepcja", był gościem 7. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. O tajnikach swojej pracy opowiedział Piotrowi Metzowi w "Dzień Dobry TVN".

 • Nowy show TVN

  Trwają przygotowania do nowego show stacji TVN - "The X-Factor". Na jurorki typowane są cztery panie - Kayah , Kasia Nosowska , Edyta Górniak i Maria Peszek . Jurorów - Czesław Mozil , Piotr Metz oraz Marcin Prokop .

 • Grzegorz Ciechowski: Pamiątkowe monety oraz specjalny koncert

  W czwartek, 11 grudnia 2014 r., Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu dwie srebrne dziesięciozłotówki - okrągłą i kwadratową - poświęcone Grzegorzowi Ciechowskiemu, najwybitniejszemu poecie polskiego rocka.

 • "Strażacy": Pogrzeb Kazika

  Kazik podczas ostatniej akcji uratował życie... Tymczasem Dario dostanie propozycję pracy w stolicy, od szefa dużej stacji radiowej (w tej roli Piotr Metz). Wyzna Adamowi, że od śmierci...

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  ...kwiaty, część z przybyłych była w koszulkach z wizerunkiem artystki. Z głośników popłynęły największe hity Maanamu. Mowy pogrzebowe wygłosili: Kamil Sipowicz, Wojciech Mann, Magdalena Środa, Piotr Metz oraz Jerzy Buzek. "Żadne z nas nie przypuszczało, że zostanie samo. Z drugiej strony cały czas mam wrażenie, że ona tutaj jest. To brzmi oczywiście jak banał. Docierają do mnie różne sygnały...

 • Siła Off Festivalu według Piotra Metza

  - Strasznie się cieszę, że Artur Rojek wierzy w siebie i w to, co robi. Było wielu, którzy mówili, że to jest pomysł bardzo fajny, ale skazany na pożarcie - mówił Piotr Metz w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Edyta Górniak znów zakochana? To dlatego przeprowadziła się do Krakowa?

  ...- Nie mogłam ukoronować jubileuszowego roku inaczej niż w tak magicznym mieście. Jak obudziłam się 1 stycznia w Krakowie, pomyślałam: tak, tutaj będę mieszkać. Zorganizowałam transport i przeprowadziłam się. Teraz tutaj mieszkamy z synkiem - mówiła Górniak. Z tych słów wypowiedzianych w poniedziałek 8 lutego w rozmowie z Piotrem Metzem dowiedzieliśmy się o decyzji, którą trudno określić inaczej...

 • "Nie przejmuję się swoją karierą"

  Z Philem Collinsem rozmawia Piotr Metz. -

Zdjęcia na temat: piotr metz
Dyskusje na temat: piotr metz