• Informacje na temat:

  piotr miller

Artykuły na temat: piotr miller
 • Monika kończy romans z Piotrem!

  Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska) definitywnie zakończy swoją znajomość ze znanym aktorem Piotrem Karwańskim (Michał Lesień). Powód? Bezpłodność gwiazdora!

 • Megan Gale: Rola w "Mad Maksie" specjalnie dla mnie

  Modelka Megan Gale ujawniła, że reżyser George Miller napisał rolę Walkirii w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu" specjalnie z myślą o niej.

 • „Miasto skarbów": Nowy serial kryminalny

  Intrygujące kobiety, zrabowane dzieła sztuki i tajemniczy Kraków – to wszystko zobaczymy w najnowszym serialu kryminalnym Telewizji Polskiej „Miasto Skarbów”. W Krakowie ruszyły zdjęcia do "Miasta skarbów". W rolach głównych Magdalena Różczka, Aleksandra Popławska i Piotr Głowacki. Premiera serialu w TVP2 już jesienią.

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • Burza braw po premierze "Burzy"

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", nie może narzekać na brak pracy. W warszawskim Teatrze Polskim odbyła się w sobotę kolejna premiera z jego udziałem. Tym razem Piotra możemy oglądać jako Kalibana w "Burzy" Szekspira.

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • Anioł vs. Diablica

  O ile Julia Chmielewska (Julia Rosnowska) jest dziewczyną miłą i dobrą do szpiku kości, o tyle jej największa rywalka Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska) to femme fatale, gotowa zrobić absolutnie wszystko, by osiągnąć swój cel. Która z nich wygra pojedynek o Janka (Krystian Wieczorek)?

 • Nie będzie seksu na ekranie

  "Nie będzie seksu na ekranie. Seks uprawiam z żoną, ale tylko w sypialni lub kuchni" - zapewniał przed rozpoczęciem "Big Brother V" lider Boysów - Marcin Miller (38 l.).

 • "Miasto skarbów": Różczka i Popławska w nowym serialu TVP

  Miller). Za reżyserię odpowiedzialni są Marcin Ziębiński (odcinki 1-6) i Piotr Jaworski (7-13). Scenariusz serialu, za który odpowiada Dawid Rot, został wybrany w ramach programu "Nabór(...) niewolniczy" Williama Turnera, "Korupcja" Andrzeja Wróblewskiego, rękopis "Tarantelli" Fryderyka Chopina czy obraz Wilhelma Sasnala - "Coś się kończy". W serialu wystąpią również Piotr Głowacki (komisarz...

 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.

Zdjęcia na temat: piotr miller
Dyskusje na temat: piotr miller