• Informacje na temat:

  piotr niesluchowski dziewczyna

Artykuły na temat: piotr niesluchowski dziewczyna
 • Serialowy przewodnik

  ...! odc. 1062 Ala jest wściekła na Jurka, który żąda spotkań z córką, co najmniej raz w miesiącu. Paweł sugeruje, by ukochana skorzystała z pomocy prawnej Piotrka. Natomiast włóczęga Stefan wykonuje w sklepie i bistro drobne naprawy. Zostaje oskarżony przez jedną z klientek o kradzież. Z opresji ratuje go Basia. Piotrek postanawia dać żonie noworoczny prezent, nowe auto. Tymczasem Kinga czuje w domu...

 • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

  Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Trudne pożegnania

  Zakończył się etap "Bitwa" w programie "The Voice Of Poland". Z show pożegnali się kolejni uczestnicy. Pozostałych czeka udział w programach na żywo.

 • "The Voice Of Poland": Słodkie jest życie faworytów (jurorów)

  "Jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie" - w ten sposób Nergal pochwalił "swojego zawodnika" Damiana Ukeje, nie starając się nawet ukryć, kto jest jego ulubieńcem z zespołu. Swoich wyraźnych faworytów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc jurorów, mają również Kayah i Ania Dąbrowska. Czy to jest fair wobec pozostałych uczestników "The Voice Of Poland" i idei programu w ogóle?

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.