• Informacje na temat:

    piotr niesluchowski dziewczyna

Artykuły na temat: piotr niesluchowski dziewczyna
  • Serialowy przewodnik

    ...! odc. 1062 Ala jest wściekła na Jurka, który żąda spotkań z córką, co najmniej raz w miesiącu. Paweł sugeruje, by ukochana skorzystała z pomocy prawnej Piotrka. Natomiast włóczęga Stefan wykonuje w sklepie i bistro drobne naprawy. Zostaje oskarżony przez jedną z klientek o kradzież. Z opresji ratuje go Basia. Piotrek postanawia dać żonie noworoczny prezent, nowe auto. Tymczasem Kinga czuje w domu...

  • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

    Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

  • "The Voice Of Poland": Trudne pożegnania

    Zakończył się etap "Bitwa" w programie "The Voice Of Poland". Z show pożegnali się kolejni uczestnicy. Pozostałych czeka udział w programach na żywo.

  • "The Voice Of Poland": Słodkie jest życie faworytów (jurorów)

    "Jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie" - w ten sposób Nergal pochwalił "swojego zawodnika" Damiana Ukeje, nie starając się nawet ukryć, kto jest jego ulubieńcem z zespołu. Swoich wyraźnych faworytów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc jurorów, mają również Kayah i Ania Dąbrowska. Czy to jest fair wobec pozostałych uczestników "The Voice Of Poland" i idei programu w ogóle?

  • Kryzysowy sylwester po polsku

    Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.

Wideo na temat: piotr niesluchowski dziewczyna
  • Dziewczyna z szafy

    Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

  • Łatwa dziewczyna

    Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

  • Zaginiona dziewczyna

    Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.